Pačiolis

 
El. parduotuvė

Atsiliepimai


NUOTOLINIAI „PAČIOLIO“ SEMINARAI – NET 7 PRIVALUMAI

• Ypač plati seminaro tematika ir profesionalūs lektoriai.

• Išsami spausdinta dalijamoji medžiaga, kurią Jums pristatys kurjeris.

• Irašytus lektorių aiškinimus išklausysite savo pasirinktu laiku ir Jums patogioje vietoje – visur, kur yra internetas.

• Turėsite galimybę seminarą klausyti dalimis ir tiek kartu, kiek tik norite, išsirinkdami tuo metu aktualias temas.

• Išvengsite techninių trukdžių ir dėmesio blaškymo transliacijos metu.

• Rūpimus klausimus lektoriams užduosite ir atsakymus gausite el. paštu.

• Dalyvaudami tokiame seminare, būsite visiškai saugūs!

Viena iš audioseminarų ištrauka – ČIA


 
Labai patiko nuotolinis seminaras. Didžiausias privalumas, kad jį galima peržiūrėti sau tinkamu laiku, nebūtinai visą iš karto ir pasirenkant tik aktualias temas. Tai labai sutaupo laiko. Kitą kartą taip pat rinkčiausi šį būdą.

Seminaro pateikimas nuotoliniu formatu lengvai prieinamas ir labai patogus. Galima ramiai, neskubant ir nebūtinai darbo metu peržiūrėti vaizdo seminarą, įsigilinti į pateikiamą informaciją, paieškoti pritaikymo, sustoti ties aktualesnėmis temomis, jas atidžiau išklausant, apmąstant, pasižymint vertingesnes mintis. Išsami seminaro medžiaga gerai susisteminta, joje pateikta aiški ir konkreti informacija, daug praktinių patarimų ir pavyzdžių – būtent tai, ko reikia darbui.. 
Seminaro metu per labai trumpą laiką gavau tikslios ir naudingos informacijos, kurią galėsiu pritaikyti savo darbinėje veikloje. Atsiliepimai apie šį nuotolinį seminarą tik geriausi. Ačiū! Rekomenduoju šį seminarą visiems, kas motyvuotas tobulėti.

UAB „Lazdijų šiluma“ vyr. finansininkė Žydrūnė


Esu įsigijusi ir kitų įmonių nuotolinių seminarų, prie kurių jungiamasi skirtingai. ZOOM programa nelabai patiko, nes iš pradžių reikia išsiaiškinti, kaip prisijungti: viena naršyklė leidžia, kita – neleidžia. Dar reikia ir pačią programėlę atsisiųti. O prie „Pačiolio“ nuotolinio seminaro prisijungiau be problemų. Patogu, kad galima žiūrėti ir telefone, ir kompiuteriu. Patiko toks lengvas prisijungimas. Taip pat labai gerai, kad galioja du mėnesius, iki vasario vidurio, vadinasi, dar galėsiu prisijungti ir po švenčių laikotarpio. Seminaro dalijamoji medžiaga taip pat buvo naudinga, nes joje iškart radau atsakymus į man aktualius klausimus.

Jūratė Pliuskienė, UAB „Verslo mintis“  direktorė


Esu patenkinta, nes gavau atsakymus į klausimus, kuriuos uždaviau lektoriams. Seminaro įrašas yra patogus, nes gali pasirinkti ir klausyti pirmiausia tas temas, kurios yra aktualiausios. Turinys mane tenkina. Dalijamoji medžiaga atitinka seminarą, viskas lengvai randama.

Buhalterė Irina iš Klaipėdos


UAB „Jurtė“ buhalterė
 
Pirmą kartą išbandžiau tokiu būdu organizuotą nuotolinį seminarą. Labiau patiko, nei tiesiogiai transliuojami internetu. Gali seminarą klausyti tada, kada tam turi laiko, o ne tada, kai jis realiai vyksta. Jeigu klausantis kas nors paskambina, paspaudi pauzę ir kalbi telefonu. Nereikia jaudintis, kad ką nors svarbaus praleisi.
Iš visų seminaro temų aktualūs buvo klausimai apie nuotolinį darbą, PVM ir kitų mokesčių naujoves, gautų subsidijų atvaizdavimą atskaitomybėje. Juos jau išklausiau. Prie kitų temų sugrįšiu po švenčių. Šį seminarą rekomenduoju ir kitiems. Vertas savo kainos.

Vyr. buhalterė Irena iš Vilniaus

Stengiuosi nepraleisti nė vieno „Pačiolio“ didžio­jo seminaro, tad įsigijau ir šį. Šįkart, skirtingai nei kai kurioms kitoms įmonėms, mums nelabai aktualios temos, susijusios su COVID-19. Mūsų pajamos ne­sumažėjo, prastovų neskelbėme, valstybės para­mos tikėtis negalime. Dirbome ir užsidirbome patys. Bet žinau įmones, kurios jau pora metų veiklos prak­tiškai nevykdo, tik sumoka mokesčius, o dabar gavo paramą. Seminare man aktualesnė informacija apie įmonės konkurencingumą, gamybos išlaidų optimi­zavimą, savikainą, na ir kitos teisės aktų naujovės

Seminaro pirkėja buhalterė Jolanta iš Vilniaus


Kai tik pamatau paskelbtą „Pačiolio“ didįjį semi­narą, visada į jį registruojuosi. Man patinka lektoriai, jų pateikiama informacija, visada puikiai parengta dalijamoji medžiaga, todėl ir šį kartą nė minutės ne­abejojau, kad dalyvausiu seminare.

Mūsų įmonė gal ir nėra tiesiogiai nukentėjusi nuo karantino, tačiau ši situacija paveikė daug mūsų klientų, taip pat ir mus. Skelbėme dalines prastovas, todėl man aktualus klausimas apie prastovų apmo­kėjimą, vidutinį darbo užmokestį karantino laiko­tarpiu. Tikimės, kad su mokesčiais susitvarkysime patys, jų nereikės atidėti ar kreiptis dėl mokestinės paskolos, bet geriau išsiaiškinti šiuos klausimus.

Seminaro pirkėja vyr. buhalterė Jūratė iš Kupiškio


Pastaruoju metu Lietuvoje įstatymai keičiasi gana dažnai. Geriausias būdas sužinoti visas nau­jienas – „Pačiolio“ seminarai, ypač didieji. Dažnai juose lankausi. Šis bus kitoks, todėl tik vėliau galė­siu ką nors pasakyti apie tokį organizavimo būdą. Vis dėlto dar nebuvo, kad seminaras ar dalijamoji medžiaga nebūtų naudingi. Šiame seminare bus nagrinėjami gana skirtingi klausimai, bet aš tvarkau keleto įmonių apskaitą, tad man daug kas bus rei­kalinga: ir su karantinu susiję klausimai, ir kitos mo­kesčių bei teisės temos. Nereikalingų žinių „Pačiolio“ seminaruose nebūna.

Seminaro pirkėja buhalterė Danutė iš Klaipėdos