Savaitraštis „Buhalterija: apskaitos ir mokesčių apžvalga“


 

Norite visuomet turėti naujausią buhalterinę bei mokestinę informaciją kartu su praktiniais specialistų patarimais, kurie padės Jums teisingai ir lengviau atlikti sudėtingus buhalterinius darbus? Prenumeruokite ir skaitykite specialiai Jums skirtą profesinį savaitraštį „Buhalterija“! 


Jeigu pageidaujate NEMOKAMAI SUSIPAŽINTI su keletu naujausio savaitraščio „Buhalterija“ publikacijų, spauskite šią nuorodą ir atsisiųskite!

Užsiprenumeravę savaitraštį, visus balandžio mėnesio numerius (pdf. formatu) GAUSITE NEMOKAMAI!


SAVAITRAŠTYJE RASITE:

daugiau kaip 370 apskaitos, mokesčių, teisės specialistų konsultacijų ir atsakymų į skaitytojų klausimus;

daugiau kaip 180 VMI, VDI, „Sodros“ ir kitų kontroliuojančių institucijų atstovų praktinių patarimų;

apie 100 publikacijų mokesčių apskaičiavimo, sumokėjimo ir administravimo klausimais;

apie 100 publikacijų buhalterinės apskaitos, finansinės atskaitomybės ir apskaitos organizavimo bei vadybos ir kaštų apskaitos klausimais;

apie 70 publikacijų darbo ir įmonių teisės klausimais;

daug kitos naudingos ir darbą palengvinančios medžiagos.


PAGRINDINĖS SAVAITRAŠČIO RUBRIKOS:

APSKAITA, APSKAITOS ORGANIZAVIMAS. Žinomi apskaitos, audito ir apskaitos organizavimo specialistai aiškina ir nagrinėja atskirus buhalterinės apskaitos aspektus, kaip organizuoti apskaitą, rengti finansinę atskaitomybę ir kt.

MOKESČIŲ LABIRINTUOSE. Spausdinami mokesčių specialistų parengti straipsniai apie mokesčių apskaičiavimo ir sumokėjimo ypatumus.

BUHALTERINĖ VADYBOS IR KAŠTŲ APSKAITA. Šios srities patyrę specialistai pataria, kaip tinkamai apskaityti kaštus, kalkuliuoti produktų savikainą, organizuoti menedžmento apskaitą, kaip formuoti vadybai tinkamą informaciją ir kt.

TEISĖ. Teisininkai aiškina įvairius įmonių, darbo, mokesčių teisės klausimus.

AKTUALIJOS. Aiškinama, kaip taikyti apskaitos ir mokesčių įstatymų nuostatas ir rasti atsakymus į klausimus, su kuriais buhalteriai susiduria kasdieniame darbe. Patariama, kaip įgyvendinti viešojo sektoriaus apskaitos reformą. Informuojama apie audito įmonių veiklą ir audito priežiūros kontrolę.

SPECIALISTAI PATARIA. UAB „Pačiolis“, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir teisės specialistų konsultacijos.

NAUDINGA INFORMACIJA. Spausdinamas mokesčių, deklaravimo ir sumokėjimo kalendorius, pateikiami VMI raštai, reglamentų naujienos. Visa tai padės teisingai tvarkyti apskaitą, laiku deklaruoti ir sumokėti mokesčius.

REDAKCIJA, PADĖK. Spausdinami skaitytojų prašymai padėti susivokti apskaitos ir mokesčių labirintuose, pateikiami specialistų atsakymai į juos.

PSICHOLOGAS PATARIA. Psichologijos specialistai pataria, kaip bendrauti su vadovais ir kolegomis, spręsti darbe kylančias psichologines problemas.

LAISVALAIKIS. Pateikiami straipsniai iš mokesčių ir apskaitos istorijos, pasakojama apie žinomus finansininkus, buhalterius, aprašomi ne tik Lietuvos, bet ir kitų valstybių įdomūs sukčiavimo atvejai, atskleidžiama skaičių reikšmė įvairiose gyvenimo srityse ir kt.


Tik savaitraščio prenumeratoriams siūlome elektroninį savaitinį leidinį „MOKESČIŲ, APSKAITOS IR TEISĖS REGLAMENTŲ NAUJIENLAIŠKIS“.

Kaina: 36,60 € 25 € (su PVM). Daugiau apie leidinį skaitykite ČIA


KIEKVIENAS PRENUMERATORIUS GAUS VERTINGUS PRIEDUS:

specialų leidinį „Naudinga informacija buhalteriams“ (įvairi informacija, padėsianti visus metus tvarkyti buhalterinę apskaitą, apskaičiuoti ir deklaruoti mokesčius);

buhalterio darbui naudingas atmintines;

2017–2020 m. elektroninį savaitraščio straipsnių archyvą.


PRENUMERUOKITE 2021 m. II PUSMEČIUI! ITIN PALANKIOS SĄLYGOS!

Popierinė savaitraščio versija –  69,50 € 62,00 (su PVM).

Elektroninė savaitraščio versija – 46 €  36,00 € (su PVM).

Užsiprenumeravę savaitraštį, visus birželio mėnesio numerius (pdf. formatu) GAUSITE NEMOKAMAI!


KAIP PRENUMERUOTI?

KAIP PRENUMERUOTI?

• Prenumeruoti internetu.

• Mokėti tiesioginiu pavedimu, nepamiršti nurodyti leidinio kodo ir pristatymo adreso. (Įmonės rekvizitai: UAB „Pačiolio prekyba“, įmonės kodas 300807502, atsiskaitomoji sąskaita LT347044060005977111 AB SEB banke).

• Kreiptis į pardavimo vadybininką telefonu (8 5) 2700 636 arba el. paštu prenumerata(eta)paciolis.lt.

• Prenumeruoti UAB „Pačiolio prekyba“, Kalvarijų g. 129 Vilnius (Darbo laikas: I-IV 8.00 – 17.00 val., V 8.00 – 15.45 val.).

• Prenumeruoti Lietuvos pašto skyriuose.

• Norėdami prisijungti prie elektroninės leidinio versijos, mokėjimo pavedime nurodykite savo el. pašto adresą.


LEIDINIŲ PRISTATYMAS:

• Leidinių pristatymas nemokamas.

• Prenumeratorius privalo pateikti visą reikalingą informaciją: leidinio kodą ir tikslų pristatymo adresą, kad prenumeratos užsakymas būtų kokybiškai įvykdytas. Jeigu informacija bus neišsami arba netiksli, Leidėjas negalės tinkamai įvykdyti savo įsipareigojimų.

• Pasikeitus adresui prenumeratorius turi parašyti el. paštu: prenumerata(eta)paciolis.lt,nurodyti, kokio leidinio, kam ir kokiu adresu buvo užsakyta prenumerata ir koks naujas pristatymo adresas.

• Prenumeratorius, turintis pretenzijų dėl leidinio pristatymo, privalo kreiptis el. paštu: prenumerata(eta)paciolis.lt (nurodyti prenumeratos gavėjo duomenis, leidinio pavadinimą ir surašyti pretenziją) arba telefonu (8 5) 210 1255.

Naujas numeris

Aktualus straipsnis

Savaitraštis „Buhalterija: apskaitos ir mokesčių apžvalga“ 2021 06 15

UAB „Pačiolis“ specialistų konsultacijos
 
 
Dėl mamadienių ir tėvadienių suteikimo
 
 
Darbuotojas, atostogavęs beveik visą mėnesį, grįžęs po atostogų pateikė prašymą, kad jam būtų suteiktas ir tėvadienis. Vadovas, įvertinęs, kad tą mėnesį darbuotojas dėl atostogų ir taip beveik nedirbo, šio prašymo netenkino. Ar vadovas turėjo teisę atmesti tokį darbuotojo prašymą?
 
Darbo kodekso (DK) 138 str. 3 dalyje įtvirtinta, kad darbuotojams, auginantiems neįgalų vaiką iki 18 m. arba du vaikus iki 12 m., suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki 12 m., – dvi dienos per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.

Pirmiausia atkreiptinas dėmesys, kad šis aptariamas poilsio laikas, dar vadinamas mamdieniais ar tėvadieniais, priklauso abiem tėvams kiekvieną mėnesį. Taip pat pažymėtina, kad DK, aptardamas šio poilsio laiko suteikimo sąlygas, nenumato jokių papildomų apribojimų darbuotojams, kada aptariamas poilsio laikas negali būti suteikiamas. Dar vienas svarbus dalykas – mamadieniai ir tėvadieniai turi būti suteikiami einamąjį mėnesį. Tai reiškia, kad šalys gali tartis dėl tokio poilsio laiko suteikimo konkrečios datos, tačiau taikomas reikalavimas, kad šis poilsio laikas būtų suteikiamas iki einamojo mėnesio pabaigos.

Įvertinus tai, kas išdėstyta, galima daryti išvadą: jeigu darbuotojas prašymą dėl tėvadienio suteikimo darbdaviui pateikė tuomet, kai dar buvo laiko pastarajam įgyvendinti šią pareigą, t. y. kai buvo likusios bent kelios dienos iki mėnesio pabaigos ir darbdavys turėjo galimybę, nesutrikdydamas savo veiklos, suteikti tokią poilsio dieną, darbdavio sprendimas nesuteikti tėvadienio būtų laikomas nepagrįstu.
 
***

Šio numerio temos:
– Laikas atgauti jėgas ir pasirengti naujiems iššūkiams;
– Įmonės veiklos rezultatai priklauso ir nuo pasirinktų finansinių metų;
– Pelno mokesčio tarifai – ar lengvata įmanoma? Ne visi, galintys taikyti lengvatinį pelno mokesčio tarifą, tuo pasinaudoja;
– NUGRYNINS UBAGUS?;
– Pasibaigus karantinui, laukiama bankrotų gausos;
– UAB „Pačiolis“ specialistų konsultacijos;
– VMI specialistų konsultacijos;
– Reglamentų naujienos;
– Tobulinama GPAIS sistema sumažins biurokratinę naštą;
– Keičiasi valstybės parama nuo COVID-19 nukentėjusiems savarankiškai dirbantiems asmenims;
– Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas, organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
– Netrukus bus paviešinti vyrų ir moterų atlygio duomenys. Ką svarbiausia žinoti įmonėms?;
– Atlyginimai per dešimt metų padidėjo 1,6 karto daugiau nei pensijos;
– Ar galima nugalėti darbomaniją?;
– 2021 metų birželio mėn. mokesčių sumokėjimo, deklaravimo ir kitų prievolių kalendorius.


Anonsai

 


Archyvas

Savaitraštis „Buhalterija: apskaitos ir mokesčių apžvalga“ 2020 01 07

Kalėdinio vakarėlio mokestinės pasekmės

Marina Guptor
Mokesčių specialistė

Kalėdų proga darbdaviai neretai organizuoja šventinį vakarėlį savo darbuotojams. Į tokį vakarėlį dažnai kviečiami ne tik darbuotojai, bet ir jų šeimos nariai: sutuoktinis, vaikai. Kalėdinį vakarėlį įmonė gali organizuoti savo jėgomis arba pasinaudoti šioje srityje besispecializuojančių įmonių paslaugomis. Mokestinės pasekmės nepriklauso nuo to, ar tokį vakarėlį organizavo pati įmonė, ar paslaugas ji įsigijo iš kitų asmenų, tačiau mokestinės pasekmės priklauso nuo to, ar patirtas išlaidas galima priskirti konkretiems žmonėms, ar ne.

Gyventojų pajamų mokestis

Apskaičiuojant gyventojų pajamų mokestį, svarbu nustatyti, ar gyventojas gavo pajamų, kurios yra GPM objektas. Gyventojo pajamomis laikomas visas per mokestinį laikotarpį gyventojo gautas atlygis už jo atliktus darbus, suteiktas paslaugas, perduotas ar suteiktas teises, parduotą, kitaip perleistą ar investuotą turtą ar lėšas, taip pat nutraukus gyvybės draudimo sutartis ar išstojus iš pensijų fondo grąžinamos įmokos (ar jų dalis), pozityviosios pajamos bei kita natūra ar pinigais gauta nauda, išskyrus GPMĮ nurodytas gyventojo gaunamas pinigines lėšas ar kitą naudą, kurios nelaikomos gyventojo pajamomis ir nėra gyventojų pajamų mokesčio objektas. Tokios pajamos, išvardytos GPMĮ 2 straipsnyje, nelaikomos GPM objektu. Teisės aktai nereikalauja tolygiai paskirstyti patirtas išlaidas tarp darbuotojų, taip nustatant jų gautą naudą.

Taigi, sprendžiant klausimą dėl GPM apskaičiavimo, reikia įvertinti, ar įmanoma nustatyti kiekvieno gyventojo gautą individualią naudą. Tai priklausys nuo kalėdinio vakarėlio pobūdžio. Pavyzdžiui, tokias išlaidas kaip vakarėlio vedėjo, muzikinės grupės atlygis, vaišių, boulingo, pirties ir panašių pramogų sąnaudas sudėtinga tiksliai priskirti konkretiems žmonėms, todėl tokios sąnaudos nelaikomos GPM objektu ir GPM neapskaičiuojamas. Tačiau dovanų, kelionės, nakvynės išlaidas, kai vakarėlis rengiamas kitame mieste, galima priskirti konkretiems žmonėms, todėl tokios išlaidos laikomos GPM objektu. Tokiu atveju laikoma, kad darbuotojai gavo pajamų natūra, kurios apmokestinamos kaip su darbo santykiais susijusios pajamos. Apie tokio pobūdžio pajamų apmokestinimą kalbėjome ankstesnėse straipsnio dalyse.

Valstybinio socialinio draudimo įmokos

Valstybinio socialinio draudimo įmokos apskaičiuojamos tik nuo tokių pajamų, nuo kurių buvo apskaičiuotas gyventojų pajamų mokestis. Apskaičiuojant VSD įmokas, šios pajamos taip pat prilyginamos su darbo santykiais susijusioms pajamoms ir yra apmokestinamos kaip tokio pobūdžio pajamos.

Kadangi kalėdinio vakarėlio organizavimo išlaidos nelaikomos darbuotojų pajamomis, nes neįmanoma nustatyti kiekvieno darbuotojo gautos naudos, tai ir VSD įmokos neapskaičiuojamos.

Pelno mokestis

Apskaičiuojant pelno mokestį, svarbu išsiaiškinti, kokias pajamas galima priskirti konkretiems žmonėms.

Išlaidos, kurias galima priskirti konkretiems žmonėms, apskaičiuojant pelno mokestį, gali būti laikomos leidžiamais atskaidomais, nes tokios išlaidos laikomos išlaidomis darbuotojų naudai ir yra GPM objektas (PMĮ 17 str.).

Jeigu išlaidų negalima priskirti konkretiems žmonėms, tuomet tokios išlaidos bus arba ribojamų dydžių leidžiami atskaitymai, arba neleidžiami atskaitymai.

LIETUVOS RESPUBLIKOS PELNO MOKESČIO ĮSTATYMAS


2001 m. gruodžio 20 d. Nr. IX-675
Vilnius

26 straipsnis. Išlaidos darbuotojų ir (arba) jų šeimos narių naudai, kuri nėra gyventojų pajamų mokesčio objektas
<...>

2. Jeigu teikiant naudą vieneto darbuotojams ir (arba) jų šeimos nariams (sutuoktiniams, vaikams (įvaikiams) neįmanoma nustatyti konkretaus darbuotojo ir (arba) jo šeimos nario (sutuoktinio, vaiko (įvaikio) gautos individualios naudos, dėl tokios naudos teikimo patirtos išlaidos, kurios pagal kitas šio Įstatymo nuostatas nėra priskiriamos leidžiamiems atskaitymams arba ribojamų dydžių leidžiamiems atskaitymams, mokestiniu laikotarpiu iš pajamų gali būti atskaitomos tik tuo atveju, kai tokios naudos teikimas numatytas vieneto kolektyvinėje sutartyje ir šia nauda be diskriminacijos ir apribojimų turi teisę naudotis visi to vieneto darbuotojai. Iš pajamų atskaitoma šioje dalyje nurodytų išlaidų suma negali viršyti 5 procentų per mokestinį laikotarpį darbuotojams apskaičiuoto darbo užmokesčio (nuo kurio skaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos) sumos.

Pastaba: 26 straipsnio nuostatos taikomos apskaičiuojant
 2010 metų ir vėlesnių metų mokestinių laikotarpių pelno mokestį.

 „Pačiolio“ norminių aktų sąvadai > Pelno mokestis > I. Pelno mokesčio įstatymas, plačiau...

LR pelno mokesčio įstatymo 26 straipsnis nustato atvejus, kai įmonės patirtos išlaidos gali būti laikomos ribojamų dydžių leidžiamais atskaitymais, net jeigu neįmanoma nustatyti darbuotojų gautos naudos.

Taigi, ribojamų dydžių leidžiamais atskaitymais laikomos įmonės išlaidos, faktiškai patirtos teikiant naudą vieneto darbuotojams ir (arba) jų šeimos nariams, kurios pagal kitas PMĮ nuostatas nepriskiriamos leidžiamiems atskaitymams arba ribojamų dydžių leidžiamiems atskaitymams, jeigu vykdomos visos nurodytos sąlygos:

1) nauda teikiama įmonės darbuotojams ir (arba) jų šeimos nariams (sutuoktiniams, vaikams (įvaikiams)), ir

2) teikiant naudą neįmanoma nustatyti konkretaus darbuotojo ir (arba) jo šeimos nario (sutuoktinio, vaiko (įvaikio)) gautos individualios naudos, ir

3) tokios naudos teikimas numatytas įmonės kolektyvinėje sutartyje, ir

4) šia nauda be diskriminacijos ir apribojimų turi teisę naudotis visi įmonės darbuotojai.

Mokestinio laikotarpio ribojamų dydžių leidžiamiems atskaitymams įmonė gali priskirti tik išvardytas sąlygas atitinkančias faktiškai patirtas išlaidas darbuotojų ir (arba) jų šeimos narių naudai, kurių bendra suma neviršija 5 proc. per tą mokestinį laikotarpį darbuotojams apskaičiuoto darbo užmokesčio (nuo kurio apskaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos) sumos.

Jeigu per mokestinį laikotarpį darbuotojų ir (arba) jų šeimos narių naudai patirtos išlaidos yra didesnės kaip 5 proc. per tą mokestinį laikotarpį darbuotojams apskaičiuota darbo užmokesčio (nuo kurio apskaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos) suma, tai išlaidų dalis, didesnė kaip nustatytas dydis, priskiriama neleidžiamiems atskaitymams.

Svarbu pažymėti, kad įmonėje turi būti sudaryta kolektyvinė sutartis, kurioje numatyta, kad kiekvienais metais įmonė visiems darbuotojams be išimties įsipareigoja organizuoti kalėdinį vakarėlį. Jeigu kolektyvinė sutartis nesudaryta arba kalėdinis vakarėlis skirtas ne visiems įmonės darbuotojams, tuomet, apskaičiuojant įmonės pelno mokestį, kalėdinio vakarėlio organizavimo išlaidos bus laikomos neleidžiamais atskaitymais.

Mokesčių administratorius nurodo, kad įmonės išlaidoms, faktiškai patirtoms teikiant naudą vieneto darbuotojams ir (arba) jų šeimos nariams, priskiriamoms ribojamų dydžių leidžiamiems atskaitymams, pagrįsti surašomi laisvos formos aktai, patvirtinti įmonės vadovo arba jo įgalioto asmens ir vyriausiojo finansininko arba jo įgalioto asmens. Dokumentuose nurodomi duomenys, įrodantys, kad patirtos išlaidos atitinka PMĮ 26 str. 2 dalyje nurodytas išlaidas apibrėžiančius kriterijus. Jeigu ūkinės operacijos esmė yra aiški iš įmonės gautų sąskaitų, tuomet patirtas išlaidas pagrindžiantys minėti papildomi apskaitos dokumentai gali būti nesurašomi. Tokiu atveju išlaidos, patirtos teikiant naudą darbuotojams ir (arba) jų šeimos nariams, gali būti pripažintos sąnaudomis pagal įsigytų paslaugų (prekių) pirkimo dokumentą, kuriame yra įrašas, patvirtintas įmonės vadovo (kito įgalioto asmens), kad šios išlaidos atitinka PMĮ 26 str. 2 dalies reikalavimus.

Jeigu įmonės kalėdinio vakarėlio sąnaudų neįmanoma priskirti darbuotojams ir įmonė neturi kolektyvinės sutarties, tokios sąnaudos, apskaičiuojant pelno mokestį, laikomos neleidžiamais atskaitymais.

Pridėtinės vertės mokestis

LR pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 58 straipsnis nustato, kad PVM mokėtojas turi teisę įtraukti į PVM atskaitą pirkimo ir (arba) importo PVM už įsigytas ir (arba) importuotas prekes ir (arba) paslaugas, jeigu šios prekės ir (arba) paslaugos skirtos naudoti PVM apmokestinamam prekių tiekimui ir (arba) paslaugų teikimui. Kadangi kalėdinio vakarėlio išlaidos nėra susijusios su įmonės PVM apmokestinamąja veikla, tokioms išlaidoms tenkantis pirkimo PVM yra neatskaitomas

Vis dėlto pagal LR pelno mokesčio įstatymo 24 straipsnio nuostatas, toks pirkimo PVM, kuris yra neatskaitomas pagal PVMĮ, bet apskaičiuotas nuo leidžiamų atskaitymų, taip pat yra leidžiami atskaitymai.

Pavyzdžiui,

Lietuvos įmonė mokestinių metų pabaigoje sudarė kolektyvinę sutartį, kuri taikoma visiems darbuotojams be apribojimų. Sutartyje nustatyta, kad pagal patvirtintą lėšų, skirtų socialinėms reikmėms, sąmatą, įmonė remia įvairius darbuotojų šventinius renginius.

Vykdydama kolektyvinėje sutartyje nustatytus įsipareigojimus, įmonė savo darbuotojams surengia kalėdinį vakarėlį, užsakydama pobūvių salę su vaišėmis, boulingo takelius, pirtį su baseinu ir kitomis pramogomis bei paslaugomis už bendrą 3 000 Eur sumą. Į vakarėlį galėjo ateiti visi darbuotojai su šeimomis. Konkretaus darbuotojo ir (arba) jo šeimos nario (sutuoktinio, vaiko (įvaikio)) gautos individualios naudos dydžio identifikuoti neįmanoma, todėl nei GPM, nei VSD įmokos neapskaičiuojamos.

Įvertinus tai, kad tokios naudos teikimas numatytas įmonės kolektyvinėje sutartyje ir šia nauda be diskriminacijos ir apribojimų turi teisę naudotis visi įmonės darbuotojai, ribojamų dydžių leidžiamiems atskaitymams vienetas galės priskirti patirtas vakarėlio išlaidas (arba jų dalį, ne didesnę kaip 5 % darbuotojams tais mokestiniais metais apskaičiuoto darbo užmokesčio, nuo kurio apskaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos).

Pirkimo PVM, kuris negali būti atskaitomas pagal PVMĮ nuostatas nuo sumų, kurios laikomos leidžiamais atskaitymais, taip pat gali būti priskirtas leidžiamiems atskaitymams.
Įmonės, kuri neturi kolektyvinės sutarties ir negali nustatyti kiekvieno darbuotojo gautos naudos, kalėdinio vakarėlio organizavimo išlaidos laikomos neleidžiamais atskaitymais ir pirkimo PVM neatskaitomas.

Savaitraštis „Buhalterija apskaitos ir mokesčių apžvalga“, plačiau...


– Kai bankrotas pripažįstamas tyčiniu;
– Finansinės nuomos (lizingo) būdu įsigyjamo turto atvaizdavimas apskaitoje;
– Nauja pareiga pateikti duomenis apie Lietuvoje dirbančius užsieniečius;
– VMI stebi, kontroliuoja ir analizuoja virtualios valiutos platinimą;
– Kaip keičiasi motinystės, ligos ir nedarbo išmokos;
– Seimas nusprendė grąžinti dalį per krizę sumažintų, bet nekompensuotų išmokų;
– Saugaus ir legalaus darbo prevencija bei kontrolė gali būti rezultatyvesnės;
– UAB „Pačiolis“ specialistų konsultacijos;
– VMI specialistų konsultacijos;
– VMI raštai;
– Kas laukia 2020-aisiais: finansų prognozė visiems zodiako ženklams;
– Reglamentų naujienos;
– 2020 metų sausio mėn. mokesčių sumokėjimo, deklaravimo ir kitų prievolių kalendorius.


Prenumerata


Periodas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite
SAVAITRAŠTIS „BUHALTERIJA“. 2021 m. II pusmetis 62
ELEKTRONINIS SAVAITRAŠTIS 2021 m. prenumerata 6 mėn. prenumerata (liepa-gruodis). 36

į krepšelį užsakytiĮ sąrašą