Pačiolis

 
El. parduotuvė

Nuotoliniai BUHALTERIŲ RENGIMO KURSAI


Nuotoliniai buhalterių rengimo kursai tai savarankiško mokymosi kursas, skirtas žmonėms, kuriems reikalingas lankstus mokymosi grafikas ir patogi mokymosi vieta.

Buhalterinės apskaitos ir mokesčių kursą dalyvis mokosi naudodamasis interneto svetainėje patalpintais paskaitų garso įrašais, metodine medžiaga ir dėstytojų konsultacijomis.
Dėstytojai:

Kursų medžiagą parengė ir kursų dalyvius konsultuoja didelę darbo patirtį turintys dėstytojai praktikai.

Kursų programa:

I DALIS. BUHALTERINĖ APSKAITA

Šioje kursų dalyje nagrinėjamas visų pagrindinių įmonės apskaitos barų vedimas, supažindinama su įmonėje pildomais apskaitos dokumentais, registrais bei buhalterinėmis sąskaitomis, išmokoma su jomis dirbti. Išaiškinama kaip nustatyti įmonėje atliekamų ūkinių operacijų įtaką jos finansinei būklei ir apskaičiuoti veiklos rezultatus. Išmokoma parengti įmonės finansinę atskaitomybę.

II DALIS.  MOKESČIAI

Šioje kursų dalyje išaiškinami pagrindiniai įmonių mokami mokesčiai (pelno, pridėtinės vertės, gyventojų pajamų mokesčiai, socialinio draudimo ir garantinio fondo įmokos), jų deklaravimo bei sumokėjimo tvarka. Nagrinėjamos praktinės mokesčių apskaičiavimo situacijos.

Kursų trukmė - 3 mėnesiai.

NUOTOLINIŲ KURSŲ KAINA TIK IKI lapkričio 30 d.

Juridiniams asmenims – 570 € 490 € (PVM netaikomas).

Fiziniams asmenims – 490 € 410 € (PVM netaikomas).

Kiekvienas nuotolinių kursų pirkėjas gauna:

• įtin išsamią mokomąją medžiagą, kuria dalyviai naudojasi ne tik kursų metu, bet ir ilgą laiką po jų. Kursų medžiagą sudaro: buhalterinės apskaitos dalis (apimtis – virš 500 psl.), mokesčių dalis (apimtis – beveik 250 psl.) ir praktinės buhalterijos dalis (apimtis  – apie 300 psl.).

 patį populiariausią šalyje buhalterinės apskaitos vadovėlį „Buhalterinė apskaita“ (apimtis – beveik 900 psl.) su Užduočių bei jų sprendinių knyga (apimtis – beveik 200 psl.). Plačiau…

• elektroninius norminių aktų sąvadus, kuriuose pateikti visi įmonių veiklai reikalingi teisės aktai su jų pakeitimų istorija. Sąvadais kursų dalyviai galės nemokamai naudotis net 6 mėnesius. Plačiau…

 didžiausio tiražo šalyje buhalterinį savaitraštį „Buhalterija“ (40 puslapių apimties spalvotas leidinys). Kursų dalyviai savaitraščio „Buhalterija“ elektroninę versiją galės nemokamai skaityti net 6 mėnesius. Plačiau…

 pabaigę kursus dalyviai įgyja teisę nemokamai tam tikrą laiką konsultuotis su specialistais buhalterinės apskaitos bei mokesčių klausimais.

• kursų dalyviai įgyja teisę nemokami gauti tam tikrą kiekį pasirinktų audioseminarų aktualiomis  temomis. Plačiau…

• kursų dalyviai turi galimybę įsigyti darbui reikalingas buhalterines prekes su didele nuolaida. Plačiau…

 taip pat baigusiems kursus įteikiamas kursų baigimo pažymėjimas.Su Buhalterių rengimo kursų dalijamosios medžiagos dalimi galite susipažinti  ČIA (ATSISIŲSTI)

Su knygos „Buhalterinė apskaita“ dalimi galite susipažinti ČIA (ATSISIŲSTI)


Su nuotolinių Buhalterių rengimo kursų audio įrašo ištrauka galite susipažinti ČIA (ATSISIŲSTI

Popierinę kursų medžiagą dalyvis gauna registruotu paštu, ar per kurjerių tarnybą. Siuntos pristatomos Lietuvoje.

K
ursų egzaminas laikomas Vilniaus mieste. UAB Pačiolis įmonėje. 

Baigusiems nuotolinius Buhalterio rengimo kursus ir norintiesiems šias žinias įtvirtinti praktikoje, siūlome 24 ak. val. Praktinės buhalterijos kursą (mokomasi auditorijoje - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje). Šio kurso kaina 147 €.

 
Pirmoje ir antroje kursų dalyse įgytos žinios taikomos praktiškai. Klausytojai įdarbinami menamoje įmonėje. Tai specialus kursas, padedantis tapti tikru buhalteriu ir įgyti praktinio darbo įgūdžių. Šio kurso metu klausytojai mokomi imituojant realios įmonės buhalterijos darbą: surašomi ir gaunami tikri pirminiai dokumentai, jie registruojami tikruose apskaitos registruose, sudaroma įmonės finansinė atskaitomybė, apskaičiuojami mokėtini mokesčiai ir atliekamos kitos buhalterinės procedūros.
KURSŲ KLAUSYTOJŲ ATSILIEPIMAI:

Ingrida Mikalauskienė

Šiuo metu auginu mažus vaikus. Prieš išeidama motinystės atostogų, ilgą laiką dirbau apskaitininke-buhalterės padėjėja. Darbo buvo daug, įmonė nemaža, be to, kas susidūrė su buhalterija, žino, kad jo čia tikrai netrūksta. Dirbau daugiausia su pirminiais dokumentais, o apie visą sąskaitų planą, didžiąją knygą, finansines ataskaitas, jų ruošimą, mokesčių apskaičiavimą turėjau tik bendrą supratimą, todėl labai norėjau įgyti daugiau buhalterinių žinių. Esu baigusi verslo vadybą. Studijų metu turėjome trumpą apskaitos kursą, bet to tikrai nepakako.

Taigi išėjus motinystės atostogų atsirado šiek tiek laisvo laiko. Pradėjau ieškoti nuotolinių kursų buhalteriams ir susiradau Jus. Tiesa, iš pradžių šiek tiek gąsdino kaina, bet juos baigusi galiu pasakyti, kad pinigai buvo verti to, ką gavau. Ir dar norėčiau pridurti, kad, norint vesti buhalteriją, pagrindai būtini, nes be jų apskaita – labai sudėtingas ir rizikingas dalykas.

Kad galėčiau savarankiškai imtis buhalterijos, man dar trūksta praktinių žinių apskaičiuojant darbo užmokestį bei mokesčius. Bet tai jau papildomų kursų temos. Gaila, kad to jūsų įmonėje negalima studijuoti nuotoliniu būdu, bet tikiuosi, jog netrukus tai bus įmanoma.

Svajoju apie tai, kad, kai mažajam sueis metukai, pavyks rasti buhalterės darbą ne visai darbo dienai kokioje nedidelėje įmonėje, o pasibaigus motinystės atostogoms su naujomis žiniomis sugrįšiu į besiplečiančią senąją įmonę.


Evelina Laurinavičienė

Dėkoju už suteiktą galimybę mokytis nuotoliniu būdu. Kursai padėjo prisiminti pamirštą informaciją ir įsisavinti naują. Tikrai informacija įsimenama lengviau, kai gali mokytis patogiu metu ir savo erdvėje .Man dar buvo netekę dirbti buhalterio darbo, tik studijuodama teoriškai su juo susipažinau. Nuosekliai pasimokiusi šiuose kursuose įgijau didesnį pasitikėjimą ir turiu rezultatą – gavau darbą ir esu patenkinta. Sėkmės Jums.

Nuotolinių kursų registracija vyksta telefonais: (8-5) 210 12 59, 8 612 66 762 ir el.paštu kursai@paciolis.lt


Pavadinimas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite

Neakivaizdiniai Buhalterių rengimo kursai fiziniams asmenims

410
Neakivaizdiniai Buhalterių rengimo kursai juridiniams asmenims
490