Pačiolis

 
El. parduotuvė


Stacionarūs BUHALTERIŲ RENGIMO KURSAI:
apskaitos ir mokesčių pagrindai

BUHALTERIO PROFESIJA –  VIENA PAKLAUSIAUSIŲ IR STABILIAUSIŲ
   

KURSŲ KAINA iki liepos 1 d.:

juridiniams asmenims 770 € 599 € (PVM netaikomas),

fiziniams asmenims 670 € 499 € (PVM netaikomas).
 
 


Su Buhalterių rengimo kursų dalijamosios medžiagos dalimi galite susipažinti 
ČIA (ATSISIŲSTI)

Su knygos "Buhalterinė apskaita" dalimi galite susipažinti ČIA (ATSISIŲSTI)

Su nuotolinių Buhalterių rengimo kursų audio įrašo ištrauka galite susipažinti ČIA (ATSISIŲSTI)

Sutikimas gauti naujienas

Jeigu norėtumėte pirmieji sužinoti apie naujausius UAB „Pačiolis“ organizuojamus mokymus ir buhalteriams skirtus leidinius bei palankiausias jų įsigijimo sąlygas,
SPAUSKITE ŠIĄ NUORODĄ 

Su tokiais elektroniniais pranešimais visiems, kas duos sutikimus, nemokamai siųsime įvairias atmintines, šablonus ir kitą naudingą informaciją. Vieną iš šablonų, skirtą asmens duomenų teisinei apsaugai, pateikiame su šiuo pranešimu.

Norėdami jį atsisiųsti, SPAUSKITE ČIA

Mūsų siunčiamus elektroninius pranešimus visada galėsite atsisakyti, laiške paspaudus nuorodą, nebesiųsti naujienų!

Nuoširdžiai Jūsų UAB „Pačiolio prekyba“ kolektyvasBuhalterio profesijos privalumai

 • Buhalterio darbas – vienas stabiliausių ir geriausiai apmokamų darbų.
 • Tai profesija, kurios reikės visada, nes jai praktiškai nedaro įtakos technologinė pažanga ir kiti veiksniai. Šiuo metu tai viena paklausiausių profesijų darbo rinkoje.
 • Buhalterinė apskaita yra privaloma kiekvienoje organizacijoje (tiek didelėje, tiek mažoje), todėl buhalterio profesija yra viena dažniausiai pasitaikančių.
 • Dėl buhalterinio darbo specifikos dažnas buhalteris turi galimybę laisvai organizuoti savo darbus ar net dirbti nuotoliniu būdu, pvz., namuose.
 • Buhalterinės apskaitos žinios padeda padaryti karjerą daugelyje veiklos sričių, nes jos būtinos auditoriams, vidaus auditoriams, mokesčių specialistams, ekonomistams, finansų bei ekonomikos direktoriams ir kt.
 • Kiekvienoje rimtoje įmonėje buhalteris – visada centre: be jo dalyvavimo nesprendžiamas nė vienas finansinis klausimas. Buhalteris – įmonės vadovo dešinioji ranka.
 • Buhalterio darbas nereikalauja didesnių fizinių pastangų, todėl tokį darbą gali dirbti net ir žmonės su ribotomis galimybėmis, pvz., turintys tam tikrą judėjimo negalią. Tokiems žmonėms tai atveria naujas galimybes.
 • Buhalteris visada uždirbs „duonai su sviestu“, net jei ir nepavyks užimti vyr. buhalterio vietos didelėje įmonėje. Buhalterinės žinios praverčia daugelyje kasdienių situacijų, tad visuomet galima pakonsultuoti ir draugus bei pažįstamus.

BUHALTERIŲ PAKLAUSA NUOLATINĖ

Buhalteriai išlieka tarp labiausiai geidžiamų ir ieškomų specialistų, kurių reikia įmonėms. Tai jau daug metų iš eilės rodo Lietuvos darbo biržos duomenys. Tai natūralu, kadangi buhalterinė apskaita yra privaloma kiekvienoje įmonėje. Todėl joje turi būti ir buhalterio darbą dirbantis specialistas. Buhalterio profesija – viena tų, kuriai neturi įtakos ir ekonominės krizės. Tai profesija, kurios paklausia praktiškai nedaro įtakos technologinė pažanga. Buhalterio profesija vienareikšmiai yra viena stabiliausių darbo rinkoje: taip buvo, yra ir tikrai bus dar ilgą laiką ateityje.

BUHALTERIO PROFESIJOS PRIVALUMAI

Buhalterio specialybę įgiję asmenys gali nesunkiai susirasti norimą darbą. Šiais laikais tokių profesijų yra reta. Nedidelėse įmonėse buhalteriai dažnai ne tik tvarko buhalterinę apskaitą, bet atlieka ir biuro administratoriaus darbą arba tvarko personalo reikalus: formina darbuotojų priėmimą, jų atleidimą bei kitus personalo apskaitos darbus. Kartais buhalteriams pavedamos sudarinėti su sutartys su tiekėjais ar pirkėjais. Visa tai rodo, kad buhalterio specialybę turinčiais asmenimis yra pasitikima, tad jiems neretai pavedami ir kiti kvalifikuoti darbai. Tai dar labiau padidina buhalterio svarbą ir reikalingumą įmonei.

Kvalifikuotas buhalteris visuomet tampa pagrindiniu įmonės vadovo patarėju ir pagalbininku, nes gali suteikti vadovui reikalingą apskaitos informaciją, kuri padeda vadovui priimti teisingus sprendimus. Kiekvienoje didesnėje įmonėje buhalteris dalyvauja sprendžiant visus svarbesnius finansinius klausimus – su juo tariamasi, klausiama jo nuomonės.

Dar vienas iš buhalterinio darbo privalumų yra tas, kad dažnoje įmonėje buhalteriai turi galimybę pakankamai laisvai, savo nuožiūra, planuoti ir organizuoti savo darbus ar net dirbti nuotoliniu būdu, pvz., namuose. Ypač tai būdinga nedidelėms įmonėms, kur nėra būtinybės buhalteriui būti nuolatos darbe. Todėl gana dažnai buhalteriai dirba ne vienoje, bet keliose mažose įmonėse, kažkiek laiko pabūdami kiekvienoje iš jų arba dirbdami vien tik iš namų.

Įgytos buhalterinės apskaitos žinios padeda padaryti karjerą daugelyje sričių, nes jos būtinos ekonomistams, finansininkams ir net geri vadybininkai neapsieina be šių žinių. Todėl dažnai gabesni buhalteriai po kelerių metų darbo užima finansų ar ekonomikos direktoriaus arba kitas aukštas pareigas įmonėje. Taigi, buhalterio kvalifikacija suteikia labai daug galimybių, nes šios žinios yra universalios ir labai naudingos daugelyje veiklos sričių.

Buhalterio profesija ypatinga tuo, kad šį darbą dirbantys žmonės nuolatos atnaujina savo žinias, skaito specialią profesinę literatūrą, dalyvauja įvairiuose seminaruose bei konsultuojasi su kolegomis. Taip daryti reikia dėl apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų kaitos. Be to, laikui bėgant keičiasi ir pačių įmonių veikla, tad kinta ir jų buhalterinė apskaita. Todėl šiais laikais buhalterio profesija yra viena įdomiausių ir dinamiškiausių.

KAIP TAPTI BUHALTERIU?

Buhalteriai šiais laikais rengiami universitetuose bei kolegijose. Tačiau vertingi yra įvairių įmonių ir įstaigų organizuojami buhalterių rengimo kursai. Todėl galimybės įgyti buhalterio profesiją tikrai yra plačios. Kiekvienas gali rinktis pagal savo poreikius ir galimybes. Dažnai gyvenime nutinka taip, kad žmogus negali keleto metų skirti mokslui, nes jam reikia pradėti dirbti gana greitai. Tai, pavyzdžiui, būdinga tiems asmenims, kas nori persikvalifikuoti iš turimos specialybės (pagal kurią negavo norimo darbo) į buhalterio specialybę. Arba, pavyzdžiui, dažnai nedidelių įmonių savininkai nori, kad jų įmonės apskaitą tvarkytų koks nors pažįstamas žmogus, kuo jis asmeniškai pasitiki, ir tenka tokį žmogų greitai apmokinti buhalterinės apskaitos. Tokiais atvejais į pagalbą ateina specialūs buhalterių rengimo kursai, kurie vyksta įvairiuose šalies miestuose. Kursuose per porą ar trejetą mėnesių išmokinama pagrindinių buhalterinės apskaitos ir mokesčių apskaičiavimo dalykų. Šių dalykų pakanka, kad sėkmingai mokęsis žmogus po kursų galėtų pradėti savarankiškai dirbti buhalteriu kokioje  nors mažoje įmonėje arba didesnėje įmonėje įsidarbinti vyriausiojo buhalterio padėjėju.

Dar vienas buhalterių parengimo kursų privalumas yra tas, kad juose dėsto lektoriai, turintys ne tik dėstymo patirtį, bet ir didelę praktinio buhalterinio darbo patirtį. Tokie lektoriai dėsto ne šiaip "sausą" teoriją, bet perteikia ir svarbius praktinius dalykus, kurie padės būsimiems buhalteriams dirbti savarankiškai. Jau apie dvidešimt metų visuose didžiuosiuose šalies miestuose Buhalterių rengimo kursus organizuoja „Pačiolio“ bendrovės mokymo centras. Tai populiariausi buhalterių rengimo kursai šalyje, kuriuos per visą jų organizavimo laikotarpį yra baigę daug tūkstančiai specialistų visoje šalyje. Didžioji jų dalis sėkmingai dirba buhalterinį arba jam giminingą darbą. Kviečiame prie jų prisijungti.

UAB „Pačiolio“ mokymo centras
Kokį darbą klausytojas galės dirbti baigęs kursus?

Galės pildyti buhalterinės apskaitos dokumentus ir registrus,  registruoti ūkines operacijas buhalterinėse sąskaitose, apskaičiuoti bei deklaruoti pagrindinius mokesčius,  mokės sudaryti įmonių finansines ataskaitas, pildyti mokestines  deklaracijas.

Kursai skirti:

 • norintiems savarankiškai tvarkyti nedidelės įmonės buhalterinę apskaitą;
 • ketinantiems pradėti dirbti buhalterio darbą;
 • buhalterio padėjėjams, norintiems įgyti sistemines buhalterinės apskaitos žinias;
 • buhalterinę apskaitą studijuojantiems studentams, norintiems įgyti praktinių įgūdžių.
KURSŲ METU BUS MOKOMA:

sudaryti įmonių finansines ataskaitas, pildyti mokestines deklaracijas, pildyti buhalterinės apskaitos dokumentus ir registrus, apskaičiuoti bei deklaruoti pagrindinius mokesčius; Dalyvis įgis praktinių buhalterinės apskaitos tvarkymo įgūdžių.

Įmonės, kurioje apskaita yra sudėtinga, vyriausiasis buhalteris įgis kvalifikuotą pagalbininką, galintį savarankiškai tvarkyti apskaitą bet kuriame apskaitos bare.
KURSŲ PROGRAMA:

I. BUHALTERINĖS APSKAITOS KURSAS

Šioje kursų dalyje nagrinėjamas visų pagrindinių įmonės apskaitos barų vedimas, supažindinama su įmonėje pildomais apskaitos dokumentais, registrais bei buhalterinėmis sąskaitomis, išmokoma su jomis dirbti. Išaiškinama kaip nustatyti įmonėje atliekamų ūkinių operacijų įtaką jos finansinei būklei ir apskaičiuoti veiklos rezultatus. Išmokoma parengti įmonės finansinę atskaitomybę.

Be to, klausytojas supažindinamas ir su labai svarbia buhalterinės apskaitos rūšimi –menedžmento (vadybos ir kaštų) apskaita.

Buhalterinės apskaitos kurso programa (55 akademinės valandos).

I. Įvadas į buhalterinę apskaitą

1. Esminiai buhalterinės apskaitos bruožai

2. Finansinės atskaitomybės esmė ir fundamentinė apskaitos lygybė

3. Apskaitos procesas ir jo organizavimas

II. Buhalterinės apskaitos pagrindai

4. Pajamų ir sąnaudų apskaita

5. Ilgalaikio turto apskaita

6. Trumpalaikio turto apskaita

7. Nuosavo kapitalo apskaita. Įsipareigojimų apskaita

8. Darbo užmokestis ir jo apskaita

9. Apskaitos politika ir finansinės ataskaitos

10. Įvadas į menedžmento apskaitą

Apskaitos kurso kaina 460 €


II.  MOKESČIŲ KURSAS (35 akademinės valandos).

Šioje kursų dalyje išaiškinami pagrindiniai įmonių mokami mokesčiai (pelno, pridėtinės vertės, gyventojų pajamų mokesčiai, socialinio draudimo ir garantinio fondo įmokos), jų deklaravimo bei sumokėjimo tvarka. Nagrinėjamos praktinės mokesčių apskaičiavimo situacijos.

Mokesčių kurso programa

1. Mokesčių sistema

2. Mokesčių vadyba įmonėje

3. Pelno mokestis

4. Pridėtinės vertės mokestis

5. Gyventojų pajamų mokestis

6 . Valstybinio socialinio draudimo įmokos

7. Išmanioji mokesčių administravimo sistema


Mokesčių kursų kaina 233 €


III. PRAKTINĖS BUHALTERIJOS KURSAS (26 akademinės valandos).

Pirmoje ir antroje kursų dalyse įgytos žinios taikomos praktiškai. Klausytojai įdarbinami menamoje įmonėje. Tai specialus kursas, padedantis tapti tikru buhalteriu ir įgyti praktinio darbo įgūdžių. Šio kurso metu klausytojai mokomi imituojant realios įmonės buhalterijos darbą: surašomi ir gaunami tikri pirminiai dokumentai, jie registruojami tikruose apskaitos registruose, sudaroma įmonės finansinė atskaitomybė, apskaičiuojami mokėtini mokesčiai ir atliekamos kitos buhalterinės procedūros.

„Praktinė buhalterija“ – tai tikra įmonės buhalterija, kuriai vadovauja vyriausiasis buhalteris – aukštos kvalifikacijos dėstytojas, turintis didelę praktinio darbo patirtį.

Sprendžiamas ištisinis praktinis uždavinys sutartinės įmonės pavyzdžiu.

Praktinės buhalterijos kurso kaina 177 €

DĖSTYTOJAI: 

Kursuose dėsto didelę darbo patirtį turintys dėstytojai praktikai.
„Pačiolio“ kursų ir seminarų dėstytojai
 

 

Doc. dr. auditorius Gediminas Kalčinskas
 

1977 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą; 1979 m. – Maskvos finansų instituto Dėstytojų kvalifikacijos kėlimo fakultetą.

Šiuo metu – UAB „Pačiolis“ Prezidentas, žurnalų „Apskaitos ir mokesčių apžvalga“„Vadovas“ ir savaitraščio „Buhalterija“ vyriausiasis redaktorius. Daug metų dėstė Vilniaus universitete, skaitė finansinės apskaitos kursus Roskildės universitete (Danija), ES PHARE programos „Apskaitos sistemos, atitinkančios tarptautinius apskaitos standartus ir ES direktyvas, sukūrimas Lietuvos Respublikoje“ vadovaujantysis vietinis ekspertas (1993–1995). Nuo 1993 m. dėsto UAB „Pačiolis“ rengiamuose kursuose, veda seminarus, vadovauja projektams. Dalyvauja diegiant vadybos ir kaštų apskaitos sistemas kitoms įmonėms.

Apie 50 knygų autorius ir bendraautoris.

Svarbiausios knygos: „Buhalterinės apskaitos pagrindai“ (6 leidimai, 1996–2007), „Apskaitininko vadovas“ (su bendraaut., 1994), „Buhalterio žinynas“ (su bendraut., 3 leidimai (2000 – 2010) parašė apie 200 mokslinių ir metodinių bei daugiau kaip 400 mokslo populiarinimo straipsnių.


 

Auditorius
Gintautas Deveikis
 

1993 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.

Nuo 2002 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose „Verslo apskaitos standartų praktinio taikymo“, „Konsoliduotosios finansinės atskaitomybės sudarymo“, „Buhalterių rengimo“. kursuose bei „Pačiolio“ didžiuosiuose ir teminiuose seminaruose. Žurnalo „Apskaitos ir mokesčių apžvalga“ ir savaitraščio „Buhalterija“ vyr. redaktoriaus pavaduotojas, finansinės apskaitos skyriaus redaktorius. Dirbo Finansų ministerijos Apskaitos metodologijos departamento direktoriumi, buvo LR apskaitos ir audito instituto tarybos pirmininkas, LR apskaitos instituto Standartų tarybos narys.

Daugiau kaip 10 knygų buhalterinės apskaitos tematika bendraautoris. Svarbiausios knygos: „Apskaitininko vadovas“, „Pirminiai apskaitos dokumentai“, „Buhalterio žinynas“, „Apskaitos politika“, „Buhalterinės apskaitos vadovas“, „Verslo apskaitos standartai: kaip juos taikyti praktiškai“. Verslo apskaitos standartų, Konsoliduotos finansinės atskaitomybės sudarymo kursų medžiagų sudarytojas, taip pat daugiau negu šimto straipsnių apie finansinę apskaitą ir apskaitos organizavimą autorius.

 

Auditorė
Dalia Kristina Plačenytė
 

1988 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.

Nuo 1993 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose „Darbo užmokesčio“, „Buhalterių rengimo“„Verslo apskaitos standartų praktinio taikymo“ kusuoseir „Pačiolio“ teminiuose seminaruose. Nuo 1996 m. – UAB „Pačiolis“ mokymo reikalų kuratorė, vadovaujančioji auditorė, pardavimų VIP klientams vadovė, auditorė konsultantė, savaitraščio „Buhalterija“ apskaitos organizavimo skyriaus redaktorė. Dirbo VĮ „Vilniaus kailiai“ ekonomiste, VAĮ „Vilniaus kailių siuvimo fabrikas“ ekonomikos tarnybos viršininke, AB „Žiemys“ ekonomikos direktore, UAB „Vitoma“ vyriausiąja buhaltere, UAB „Baltic metal“ vyriausiąja buhaltere.

Daugiau kaip 10 knygų buhalterinės apskaitos tematika bendraautorė. Svarbiausios knygos: „Sąskaitų korespondencijų žinynas“,„Buhalterio žinynas“, „Pirminiai apskaitos ir mokesčių dokumentai“, „Inventorizacija“, „Kaip pravesti inventorizaciją ir dokumentuoti jos rezultatus“, „10 000 sąskaitų korespondencijų“.

Buhalterinės apskaitos ir mokesčių apskaičiavimo ir Darbo užmokesčio kursų metodinių medžiagų sudarytoja, taip pat daugiau negu 40 straipsnių apie finansinę apskaitą ir apskaitos organizavimą autorė.


 

Auditorius
Valdas Jagminas
 

1993 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.

Šiuo metu – UAB „Pačiolio prekyba“ direktorius. Nuo 2000 m. bendrovėje „Pačiolis“ vadovauja vadybos ir kaštų apskaitos sistemų diegimo kitose įmonėse bei konsultacijų šioje srityje projektams, dėsto Bendrovės „Pačiolis“ rengiamuose Vadybos ir kaštų apskaitos kursuose ir kituose mokymuose.

Daugiau kaip 10 knygų buhalterinės apskaitos tematika („Apskaitininko vadovas“, „Buhalterio žinynas“, „Tipinės apskaitos klaidos ir jų ištaisymo būdai“ ir kt.) autorius ir bendraautoris, paskelbė daugiau kaip 100 mokslinio pobūdžio straipsnių finansinės ir menedžmento apskaitos, finansinio menedžmento ir analizės tematika.


 

Juristė konsultantė
Marina Guptor
 

2001 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą; 2003 m. – Baltarusijos valstybinio universiteto Ekonomikos fakultetą; nuo 2005 m. – vidaus auditorė.

Nuo 2007 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose „Buhalterių rengimo kursuose“, „Mokesčių apskaičiavimo kursuose“, „Darbo užmokesčio kursuose“ ir kituose mokymuose.

Šiuo metu – UAB „Pačiolis“ juristė-konsultantė, UAB „Pačiolio“ prekyba“ juristė.

Knygų „Mokesčių administravimas per 2 savaites“, „Pelno mokestis per 2 savaites“ autorė, kitų įmonės produktų bendraautorė („Apskaitos politika“, „Mokesčių vadovas“, „Apskaitos vadovas“, „Mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo darbo knyga“, „Įmonės dokumentai“, „Apskaitos ir mokesčių dokumentai“, „Buhalterio žinynas“ ir kt.), taip pat daugiau kaip 50 publikacijų apskaitos ir mokesčių, vidaus audito klausimais, komercinės, darbo  teisės temomis autorė.

 
 
 
Oksana Galin

 

2001 m. baigė Buivydiškių aukštesniąją žemės ūkio mokyklą ir įgijo buhalterinės apskaitos specialybę; 2007 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.

Nuo 2007 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose „Buhalterių rengimo kursuose“.

Šiuo metu – UAB „Pačiolis“ vyriausioji ekonomistė, UAB „Visos buhalterinės paslaugos“ direktorė.

Knygų buhalterinės apskaitos ir mokesčių tematika bendraautorė. Svarbiausios: "Buhalterio žinynas", "Buhalterinės apskaitos tvarkymas", "Mažoji bendrija ir UAB: teisė, apskaita ir mokesčiai, atskaitomybė", "Buhalteriniai dokumentai". Kursų medžiagos rengėja. Straipsnių apskaitos ir mokesčių temomis autorė.


 


Vaidotas Dauskurdas
 

1996 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą.

Nuo 2005 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose teminiuose seminaruose. Žurnalo „Juristas“ vyr. redaktorius. Žurnalo „Apskaitos ir mokesčių apžvalga“ ir savaitraščio „Buhalterija“ teisės skyriaus redaktorius. Šiuo metu vadovauja bendrovei „Pačiolio reklama“.

Knygų „Kaip išvengti didelių mokesčių“, „Pirminiai apskaitos dokumentai“, „Apskaitos politika“, „Įmonės dokumentai“, „Buhalterija: vadovo ir buhalterio atsakomybė“ bendraautoris. Knygos „Sutartys: principai ir praktika“ recenzentas. Darbo užmokesčio kursų, teminių seminarų metodinių medžiagų vienas iš sudarytojų, daugiau kaip 50 straipsnių darbo, civilinės ir įmonių teisės klausimais autorius.


 

Brigita Dovidaitė
 

2004 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.

Nuo 2008 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose Buhalterinės apskaitos ir mokesčių apskaičiavimo kursuose. Žurnalo „Vadovas“ finansinės apskaitos skyriaus redaktorė. Buhalterinės apskaitos ir mokesčių apskaičiavimo, Verslo apskaitos standartų, Konsoliduotos finansinės atskaitomybės sudarymo kursų medžiagų, UAB „Pačiolis“ organizuojamų didžiųjų ir teminių seminarų medžiagų bendraautorė (nuo 2005 metų).

Knygos „Inventorizacija“ autorė ir projekto vadovė, kitų bendrovės „Pačiolis“ knygų ir darbo priemonių bendraautorė („Buhalterinės apskaitos vadovas“, „Finansinės atskaitomybės darbo knyga“, „Apskaitos ir mokesčių dokumentai“, „Apskaitos politika“, „Verslo apskaitos standartai: kaip juos taikyti praktiškai“), daugiau nei 50 publikacijų finansinės apskaitos ir mokesčių apskaičiavimo klausimais autorė.


 


Auditorė
Laima Gerikienė
 

1989 m. baigė tuometinį Vilniaus Inžinerinį Statybos institutą (dabar – Vilniaus Gedimino Technikos universitetas).

Nuo 1993 m. dėsto įvairiose UAB „Pačiolis“ organizuojamuose kursuose. Šiuo metu dėsto „Verslo apskaitos standartų praktinio taikymo“, „Buhalterių rengimo“, „Darbo užmokesčio “ kursuose.

Nuo 1996 m. dirba UAB „Šiaulių pagautė“ auditore, praktinį darbą derina su pedagogine veikla – nuo 2002 m. dėsto Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete.


 

Auditorė
Irena Kriaučiūnienė

 

1971 m. baigė Kauno ekonomikos technikumą ir įgijo buhalterinės apskaitos specialybę.

Nuo 1995 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose „Buhalterių rengimo“, „Verslo apskaitos standartų praktinio taikymo“, „Darbo užmokesčio“ ir „Didžiuosiuose mokesčių“ kursuose.

1966–1982 m. Panevėžio cukraus fabrike dirbo buhaltere, vyr. buhalterio pavaduotoja; 1982–1995 m. – EST Panevėžio MK (dabar – AB „Virgula“) ekonomiste, vyr. buhaltere, finansų direktore; 1995–1999 m. – UAB „Pačiolis“ Panevėžio filiale konsultante apskaitos ir mokesčių klausimais, filialo direktore; 1999–2005 m. – UAB „Pačiolio auditoriai“ vadovaujančiąja auditore. Nuo 2005 metų iki dabar dirba UAB „IDG auditoriai“ vadovaujančiąja auditore.

 

Liucija Budrienė
 

1982 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonominės kibernetikos ir finansų fakultetą, 2000 m. – Klaipėdos universiteto kvalifikacijos kėlimo instituto dalyko didaktikos studijas.

Nuo 1995 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose „Verslo apskaitos standartų praktinio taikymo“, „Darbo užmokesčio“ ir „Buhalterių rengimo“ kursuose.

Nuo 1998 m. dėsto LCC tarptautiniame universitete. Nuo 1999 m. dirba Klaipėdos valstybinėje kolegijoje lektore.

Dirbo UAB Eglės leidykla vyr. buhaltere.

Išleido mokymo priemones „Buhalterinės apskaitos pagrindai“ ir „Mokesčiai“, skirtas aukštųjų neuniversitetinių studijų programų studentams. Skaito pranešimus konferencijose buhalterinės apskaitos dėstymo metodikos ir studijų programų tobulinimo klausimais.

 

Ana Samuilova 
       

1986 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.  Diktuoja

Nuo 2012 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose  „Buhalterių rengimo“ kursuose.

1982-1984 m. dirbo Statybos banko Vilniaus miesto valdyboje ekonomiste.  1984-1988 m. – Moksliniame gamybiniame susivienijime ,,Fermentas“ ekonomiste. 1988-1995 m. –  Akcinėje  firmoje ,,Agira”  vyr. inžiniere-ekonomiste. 1998-1999 m. –  D. Petraitienės firmoje ,,Akvija” buhaltere.

Nuo 2002 m. dirba Panevėžio kolegijoje lektore, studijų programų ,,Buhalterinė apskaita“ , ,,Finansai“ komiteto pirmininkė.

Dirba LKBA buhaltere.

Mokomųjų knygų  ,,Buhalterinės apskaitos programa ,,Pragma“ praktikoje“,  ,,Stekas-apskaita praktikoje“, ,,Kompiuterizuota apskaita” bedraautorė.

Veda seminarus, recenzuoja knygas, skaito pranešimus konferencijose buhalterinės apskaitos, mokesčių tema.


 
 

Danutė Ilgevičienė

 

1983m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.

2000-2006m  baigė specialius kvalifikacijos kėlimo kursus Kauno Technologijos Universiteto ir Norvegijos Vadybos instituto bei Tarptautinės aukštosios vadybos mokyklos (ISM) biznio mokymo centruose.

Nuo 2008 m. dėsto UAB „Pačiolis“organizuojamuose „Buhalterių rengimo kursuose“

Nuo 1993m.dirbo vyr.buhaltere Elektrografijos institute „Elmatronas“

Nuo 2000m iki dabar dirba Uždarojoje Akcinėje Bendrovėje  vyr. buhaltere


 

Loreta Rupeikienė

 

Studijavo Vilniaus universitete ekonomiką, Klaipėdos statybos organizacijose dirbo finansų skyriuje, buvo paskirta finansų direktore. Vilniaus universitete mokėsi audito mokslo ir nuo 1996 metų yra nepriklausoma auditorė. Lietuvos Auditorių rūmų narė. Klaipėdos universitete baigė pedagogiką ir švietimo vadybą, gavo bakalauro, o vėliau ir magistro laipsnį. Stažavosi ir kėlė savo kvalifikaciją finansų ir švietimo ir audito srityse Švedijoje, Latvijoje, Airijoje , Anglijoje. Nuo 1989 m. iki 2001 m. vadovavo suaugusiųjų mokymą, Klaipėdos apskaitos mokykloje. Įkūrė audito įmonę UAB„AUDITO GAIRĖS“ ir iki šiol jai vadovauja.

Dėsto Klaipėdos universitete, Klaipėdos kolegijose, UAB „Pačiolis“ rengimo finansų, ekonomikos, teisės, bankininkystės srityse. 2013 m. LR Teisingumo ministerijoje įgijo teismo eksperto vardą ekonomikos, finansų ir audito srityse.


 

Alma Preskieniene 

 

2002m. baigė Kauno Technologijos Universiteto Vadybos ir ekonomikos fakulteto magistrantūrą.

Dėsto UAB Pačiolis organizuojamuose „Buhalterių rengimo kursuose.

Plati praktinio darbo patirtis:

1992-1997 dirbo buhaltere tuometiniame AB Lietuvos telekomas

1992-2006 UAB Nordlita vyriausiaja buhaltere

2006-2013 UAB Revizorius auditorės padėjėja

Nuo 2013 įkūrė ir vadovauja savo apskaitos tvarkymo įmonei UAB Skaičių miškas

Praktinį darbą sėkmingai derina su pedagogine veikla – nuo 2004 dėsto Šiaulių valstybinėje kolegijoje. 


 
 

Vilma Eidininkienė
 

 2009-2011 m. Vilniaus Universitetas – ekonomikos magistras. (Magistrinio darbo tema: Lietuvos mokesčių  sistema ir socialinis jos vertinimas). 2007-2009 m. Vilniaus Universitetas – ekonomikos bakalauras. 2002-2006 metais Klaipėdos verslo kolegija – įmonės finansai.

1984-1987 m. Klaipėdos buhalterinės apskaitos technikumas, specialybė buhalterė.

2008 m. lapkričio 12 dieną išlaikytas Vidaus auditoriaus egzaminas . 2015 m. išklausė Pedagoginių – psichologinių žinių kursą 120 val. KU Tęstinių studijų institute.

Kvalifikaciją pastoviai keliama įvairiuose kursuose ir seminaruose.

Praktinio darbo patirtis: 1987 – 1999 metų –buhalterė. Nuo 1999 m. -2003 metų UAB „Metalo konstrukcijos“ – vyr. buhalterė. Nuo 2003 metų apskaitos tvarkymas pagal sutartis verslo įmonėms. Praktinio darbo patirtį derina su dėstymu nuo 2012 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamose kursuose. Nuo 2014 metų dėsto VšĮ „Lietuvos verslo kolegija“


 
 
Danguolė Petrauskienė
 

 2009 m. baigė Šiaulių universitetą, įgijo bakalauro laipsnį, ekonominės analizės ir planavimo specialybę.

1994–1995 m. AB Klaipėdos viešbutis dirbo buhaltere; 1995–2005 m. – A. Kildonavičiaus „Žalčio vaistinė“ ėjo buhalterės pareigas. 2002–2004 m. UAB „Pačiolio auditoriai“ konsultantė, darbo pobūdis: dėstymas buhalterių rengimo kursuose, metodinės medžiagos rengimas, straipsnių rašymas. 2005–2012 m. – UAB „Autotentas“ buhalterė, šiuo metu – UAB „Žemaitijos ratas“ vyr. buhalterė.


 
 
 
Irma Lisiutė-Mongirdienė

 

2005 m. baigė Kauno technologijos universiteto Ekonomikos fakultetą.

Nuo 2008 m. dėsto UAB "Pačiolis" organizuojamuose "Buhalterių rengimo kursuose" ir kituose mokymuose.
Šiuo metu - statybos bendrovės finansų direktorė.
Praktinį darbą nuo 2003 m. derina su pedagogine veikla, dėstė Kauno technologijos universitete, V. A. Graičiūno aukštojoje vadybos mokykloje ir įvairiuose kursuose.

Skaito pranešimus konferencijose bei konsultuoja buhalterinės apskaitos, mokesčių Ir valdymo apskaitos temomis.


 
 


Jolanta Gitenyte
 

 

1993 m. įgijo magistro laipsnį Kauno technologijos universitete (KTU).

 Nuo 2000 m. yra atestuota auditorė, Lietuvos auditorių rūmų (LAR) narė.

 Dėsto UAB “Pačiolis” organizuojamuose kursuose nuo 2011 m.

 Šiuo metu - UAB “Audena” direktorė – auditorė :

teikia audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas,

konsultuoja apskaitos ir mokesčių klausimais.


 
 

Aldona Nagienė
 

1973 m. baigė Vilniaus universitetą ir įgijo ekonomisto kvalifikaciją.

Nuo 1997 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamuose „Buhalterių rengimo“ ir „Didžiuosiuose mokesčių“ kursuose.

1973–1978 m. dirbo Panevėžio rajkoopsąjungoje vyresniąja ekonomiste, 1979-1990 Panevėžio valgyklų, restoranų ir kavinių treste planavimo skyriaus viršininke, 1991-1997 metais UAB „Panevėžio medicinos reikmenys“ vyriausiąja buhaltere, 1997-2000 metais UAB „Pačiolis“ Panevėžio filialo direktoriaus pavaduotoja, 2000-2004 AB „Panevėžio statybos trestas“ vyriausiąja buhaltere, nuo 2004 iki 2013 metų UAB „Convestus“ vidaus auditore, o nuo 2014 metų vykdo individualią įmonių konsultavimo veiklą.


 
 

Kristina Laurinavičienė
 
 1994 m. -1999 m. Vilniaus universitete įgijo ekonomisto kvalifikaciją.

1996–2000 m. dirbo buhaltere UAB Samsonas, nuo 2000 metų yra valstybės tarnautoja (dirba mokesčių administravimo srityje). Kvalifikacija nuolat keliama įvairiuose kursuose ir seminaruose.

Praktinio darbo patirtį derina su dėstymu: nuo 2006 m. dėsto UAB „Pačiolis“ organizuojamose „Buhalterių rengimo“ ir „Didžiuosiuose mokesčių“ kursuose.


 
 

Gaile Kukcinavičienė
  1986 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą.

Nuo 2000 m. dėsto UAB „Pačiolis“organizuojamuose „Buhalterių rengimo kursuose“

Dirba Uždarojoje Akcinėje Bendrovėje vyr. buhaltere


 

Dalė Bernotaitienė

 

1978 m. baigė Kauno technologijos universiteto inžinerinės – ekonomikos fakultetą.

 Nuo 1997 m. yra atestuota auditorė, Lietuvos auditorių rūmų ( LAR ) narė.

 Nuo 1996 m. dėsto UAB „ Pačiolis“ organizuojamuose kursuose.

Iki 1987 m. dirbo BGAK „ Gulbė“,( Panevėžys) vyr buhaltere; 1989 – 1996 metais  Panevėžio statybinių konstrukcijų gamykloje ( vėliau AB „ Vinva“) finansų direktore; 1997-2004 metais AB „ Nevėžis‘‘ vyr buhaltere; 2004-2015 metais AB „ Panevėžio statybos trestas“ finansų direktore.

 Šiuo metu dirba Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre ekonomiste.

KIEKVIENAS DALYVIS GAUNA:
 • Išsamią mokomąją medžiagą, knygą „Buhalterinės apskaitos pagrindai" bei „Užduotys ir jų sprendiniai"; plačiau...
 • Nuolaidų kuponą, kuris leidžia įsigyti kitas „Pačiolio“ prekes itin patraukliomis kainomis;
 • 2 mėn. prisijungimą prie teisės aktų rinkinio elektroninės versijos; plačiau...
 • Galimybę nemokamai dėti darbo paieškos skelbimus į savaitraštį  „Buhalterija: apskaitos ir mokesčių apžvalga“ ; plačiau...

 • Kursų baigimo pažymėjimą;
 
                                                                                                                        


MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS SIŪLO TOLIMESNIŲ STUDIJŲ GALIMYBĘ APSKAITOS PROGRAMOJE


Sėkmingai baigus Buhalterių rengimo kursus ir studijuojant MRU Apskaitos programoje užskaitysime net šešis studijų dalykus – 
Apskaitos pagrindai, Finansinė apskaita, Apskaitos simuliacinis modelis l, Fizinių asmenų mokesčiai, Įmonių mokesčiai, Valdymo apskaitos pagrindai. Jeigu jau turite kitos studijų krypties aukštojo mokslo diplomą užskaitysime sutampančius jau išklausytus studijų dalykus. Apskaitos programa vykdoma nuolatine (3,5 metų) ar ištęstine-sesijine (5 metai) studijų forma
 

STUDENTAMS TAIKOMOS PAPILDOMOS NUOLAIDOS. PATEIKUS STUDENTO PAŽYMĖJIMĄ

KAINA – 670 € 449 €

Dėl nuolaidos kreiptis telefonu 8 612 66 762
KURSŲ KLAUSYTOJŲ ATSILIEPIMAI:

Jūsų buhalterių rengimo kursai labai įdomūs, medžiaga išsami joje labai aiškiai viskas išdėstyta. Dėstytojai labai gerai, linkę visada padėti ir patarti. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems. 

Justyna Podberezska

 

Apie Kursus mano nuomonė yra labai teigiama. Šie kursai man buvo tikrai naudingi. Aiškiai pateikta tiek teorinė tiek praktinė medžiaga. Dėstytojai informaciją peteikia įdomiai ir su pavyzdžiais. Kursuose informacijos pilnai užteko, ypač paskaičius knygą "Buhalterinės apskaitos pagrindai"

Jurga Nemanytė


Jūsų Buhalterių kursai buvo labai naudingi, daug mokomosios medžiagos, pratimų. labai intensyvūs, bet nenuobodūs. Labai noriu padėkoti dėstytojams už kantrybę - Jūs nuostabūs. Tikrai rekomenduosiu savo draugams.

Ingrida Stankevič


Labai patiko dėstytojai ir jų dėstymas. Tikrai verti dėmesio kursai. Išmokau labai daud ir supratau visą esmę. Kursų medžiagos gavome labai daug kurią tikrai naudosiu ir ateityje. Apie jus jau dabar pradėjau visiems girtis ir sakau jog tikrai verta. Ačiū

Gražina Moisevič


Apie šiuos kursus turiu labai gerą nuomonę. Buvau visiškai "neragavusi" buhalterinės apskaitos, o dėstytojų dėka, manau, kad mažų mažiausiai susipažinau su ja. Kursų medžiaga gerai parengta - informacijos užtektinai, tačiau ji informatyvi, aiškiai ir suprantamai pateikta. Ja patogu naudotis. VISIEMS REKOMENDUOJU

Ieva Taškinaitė


Mano nuomonė apie Jūsų rengiamus buhalterių rengimo kursus yra labai gera. Kursai intensyvus. Medžiagos daug, bet labai aiškus išdėstymas. Kvalifikuoti dėstytojai, viskas iš anksto apgalvota.

Aistė Jurvytė


Labai vertingi Jūsų siūlomi kursai. Medžiaga parengta labai supratingai. Informacijos labai daug ir jos pilnai užteko. Labai patiko praktinės buhalterijos kursas taip pat ir šio kurso dėstytoja. šioje dalyje išmokau dirbti savarankiškai.

Rasa Sutkaitytė


Apie Jūsų Buhalterių rengimo kursus turiu labai gerą nuomonę. Per paskaitas tikrai nemiegojau. Superiniai dėstytojai, ypač Dalia Plačenytė ir  Danutė Ilgevičienė. Medžiagos gavome labai daug ir tikrai vertingos. Praktinė buhalterija užtvirtino visas žinias ką išmokome, galėjome padirbėti savarankiškai.

Olga Razmienė


Jūsų kursuose labai patiko. Dėstytojai dėsto aiškiai ir suprantamai, visada atsako klausimus išsamiai. Kursai yra labai informatyvūs ir naudingi. Medžiagos gavome labai daug ir aiškiai sugrupuota, dėstytojai nurodydavo kur galima rasti net papildomos informacijos. Iškart rekomendavau savo kolegoms.

Rasa Bložytė


Į kursus ėjau pasisemti žinių, kurias ir gavau. Apie kursus galiu pasisakyti tik teigiamai. Mokslas yra intensyvus. Medžiaga informatyvi ir labai suprantama. Dėstytojai labai aiškiai išdėsto savo temas. Labai patiko praktinė buhalterija.

Renata Genytė


Buhalterių rengimo kursai labai geri, labai patiko. Jūsų kursai tikrai aukšto lygio. Sužinojau tai, dėl ko atėjau. Dėstytojai labai kvalifikuoti savo rities specialistai. Medžiagos labai daug. Ji labai aiškiai pateikta pradedančiajam buhalteriui. REKOMENDUOJU

Aušra Karpičienė


Šiuos kursus rekomenduoju draugams, kolegoms. Medžiagos kiekis didelis, informacijos per tokį trumpą laiką gavome labai daug. Suvokimas apie buhalterio atliekamus darbus tikrai susiformavo. Labiausiai patiko praktinė dalis ir mokesčių apskaita.

Laima Striškienė


Buhalterių rengimo kursai labai patiko, buvo suteikta visa reikalinga medžiaga. Dėstytojai labai aiškiai ir suprantamai išdėstė temas. Daug kas sakė jog buhalterija labai sudėtinga ir buvo baisu pradėti. Tai galiu pasakyti, jog tai galima tikrai išmokti. Ačiū už naudingas ir ilgai išliekančias žinias.                                                                                                                                                                                           
 Natalija Balbatun.


Labai noriu su visais pasidalinti jūsų Buhalterių rengimo kursais pradedantiems labai patiko. Sužinojau daug naudingos informacijos, žinių kurių man trūko. Kursų medžiaga labai išsami su konkrečiais pavyzdžiais, praktinėmis užduotimis. Informacijos pilnai užteko. Labai noriu parekomenduoti draugams, kolegoms kurie nori pagilinti žinias, gauti daug naudingos informacijos.
 
                                                                                                                                                                                                                        Giedrė Panakauskaitė
 

Buhalterių rengimo kursai man labai patiko. Medžiaga pateikta labai aiškiai, suprantamai. Dėstytojai savo srities specialistai. Laibai aiškiai ir suprantamai išdėstė temas. Galiu drasiai teigti jog šie kursai suteikė tvirtą pagrindą po kojomis.
 
                                                                                                                                                                  Bernardeta Zuzo
  

Buhalterių rengimo kursai tikrai yra naudingi, koncentruoti verti savo kainos. Įgytas žinias tikrai galima pritaikyti tiek darbe tiek asmeniniame gyvenime. Kursų medžiaga yra labia naudinga, koncentruota, tinkanti išmokti kursą. Informacijos gavome tkrai tiek kiek reikia. Tikrai šiuos kursus rekomenduosiu tiek draugam,  tiek kolegoms.
 
                                                                                                                                                                                                                        Simona Tučkutė 
 

Buhalterių rengimo kursai net pati nustebau jog buvo labai įdomūs, paskaitos dėstomos labai išsamiai su pavyzdžiais. Paskaitų metu laikas prabėgdavo labai greitai. Dėstytojai patyrę savo srities profesionalai. Kursų metų buvo daug naudingos informacijos. Medžiagą kurią gavau kursų metu sėkmingai naudoju ir po jų. Darbe tai labai padeda. Noriu padėkoti visiems kursų dėstytojams už naudingai praleistą laiką.
 
                                                                                                                                                                  Aurelija Padelskienė
 
Esu labai patenkinta Buhalterių rengimo kursais, išmokau daug naudingų dalykų. Dėstytojai savo srities specialistai puikiai išdėstė metodinę medžiagą, pateikė daug naudingų pavyzdžių  iš savo profesinės patirties. Kursų medžiaga labia naudinga, informatyvi, patogu naudotis. Turinti išliekamąją vertę.
 
                                                                                                                                                                                             Dovilė Nakvosaitė.
 

Buhalterių rengimo kursai labai patiko, informatyvūs, praktiški. Labai gerai kad buvo kursų metu daug praktiškų pavyzdžių, daug praktinio darbo. Kursų pabaigoje labai naudingas praktinės buhalterijos uždavinys. Jame viską išbandėme praktiškai įgyvendinti. Galiu drąsiai teikti jog jus ateityje tikrai rekomenduosiu savo kolegoms.
 
                                                                                                                                                         Linas Bodendorf
 

Buhalterių rengimo kursai man asmeniškai labai patiko, sužinojau daug naudingos informacijos, žinių kurių man trūko. Kursų medžiaga labai išsami, su konkrečiais pavyzdžiais, praktinėmis užduotimis. Kursų metu informacijos tikrai užteko pilnai. Tikrai rekomenduosiu jūsų kursus draugams, kolegoms kurie nori pagilinti žinias, gauti daug naudingos informacijos.
 
                                                                                                                                                                  Giedrė Panakauskaitė


Gauti buhalterinius pagrindus buvo labai naudinga, juos galėsiu panaudoti darbe tiek asmeniniame gyvenime. Kursų medžiaga mokymuisi sudėliota labai patogia tvarka, ji labai sukonkretinta ir patogi naudoti. Medžiaga galėsiu tikrai naudotis ir po kursų. Dėstytojai labai aiškiai ir suprantamai išdėstė paskaitas su daug naudingų pavyzdžių.
 
                                                                                                                                                                  Eglė Ivaškevičienė
 

Man Buhalterių rengimo kursai labai patiko. Dėstytojai savo srities profesonalai, kursai intensyvūs, tad reikėjo padirbėti. Man asmeniškai labai naudinga praktinė buhalterija. Kursų medžiaga informatyvi ir tinkamai paruošta. Manau ją tinkamai galėsiu išnaudoti ir ateityje. Jūsų kursus maloniai visiems rekomenduosiu. Didelis jums AČIŪ.
 
                                                                                                          Rasa Malcienė
 

Likau labai patenkinta Buhalterių rengimo kursais. Jie organizuoti labai gerai. Dėstytojai labai aiškiai ir suprantamai išdėstė medžiagą. Net ir nieko nežinančiam buhalterijoje po kursų supratimas atsirado didelis. Kursų medžiaga paruošta labai profesonaliai, turint omenį jog informacija ir įstatymai nuolat kinta. Labai noriu jums padėkoti, nes dabar buhalterijos pagrindus tikrai turiu.
 
Rūta Dukienė
 

Gruodžio 22d. baigiau Pačiolio organizuojamus kursus. Iškart galiu pasakyti, jog nenusivyliau - viskas pasiteisino. Kursai intensyvūs, tad reikėjo įprasti. Teorijos daug, bet ji aiškiai išdėstyta. Knygoje išdėstytai medžiagai lygių nėra - viskas smulkiai paaiškinta, su suprantamais pavyzdžiais. Itin daug naudos davė praktinė buhalterija. Dėstytojai, neišskiriant nė vieno, dėsto labai profesionaliai, suprantamai. Jei kas neaišku, visad, net paskaitų metu ar po jų, galima į juos kreiptis. Ačiū jiems už sugaištą papildomą laiką, nes klausimų visad iškildavo.
 
Jolita Spėčiuvienė
 

Apie Pačiolio kursus mąsčiau jau seniai. Dar pradėjusi teisės studijas pastebėjau, kaip kompleksiškai šios studijos siejasi su kitomis sritimis. Buhalterija buvo viena iš tų sričių, kuri galėjo pateikti aiškesnį įmonės valdymo ir jos veiklos organizavimo vaizdą, daug siejosi su darbo, mokesčių teisėmis. Dar didesnį potraukį šiems kursams pajaučiau, kuomet pradėjau dirbti su bankroto administratoriumi. Pastarojo veikla neatsiejamai susijusi su įmonės dokumentų vertinimu. Akivaizdu, jog neturint sisteminio suvokimo kaip yra rengiamas finansinių ataskaitų rinkinys, kaip teisingai turi būti atliekami bei įforminami tam tikri veiksmai įmonės viduje, tampa sudėtinga kompetetingai ir visapusiškai įvertinti konkrečią situaciją bei apginti bankrutuojančios įmonės bei jos kreditorių interesus bankroto byloje. Pradėjusi lankyti kursus, pastebėjau, jog nesu vienintelė vedina netradicinių lūkesčių. Mano grupėje buvo žmonių, kurie galvojo apie savo verslą, todėl pasirinkti kursai jiems buvo daugiau priemonė prižiūrėti buhalterį, nei patiems „ ragauti šios duonos“. Buvo ir tų, kurie jau sėkmingai dirbo šį darbą, tačiau abejojo, ar turėtos studijos suformavo tinkamą žinių pagrindą kokybiškai atlikti buhalterio funkcijas. Tikiu, jog tik visapusiškai pažinę tam tikrus dalykus įgaliname save juos kontroliuoti bei panaudoti asmeniniais tikslais. Buhalteriniai kursai lygiai taip pat suteikia galimybę įgauti kontrolę tam tikros informacijos atžvilgiu bei vėliau šią informaciją panaudoti asmeniniais tikslais. Tų tikslų gali būti labai daug: nauja profesija, nuosavas verslas, gebėjimas pritaikyti naujus įgūdžius esamame darbe ir pan. Lietuvių mėgiama patarlė „Ką išmoksi- ant pečių nenešiosi“ šiuo atveju puikiai tinka, todėl nevertėtų nustebti, jog po šių kursų sėkmės istorija gali skambėti ir kiek kitaip nei „baigęs (-usi) kursus pradėjau dirbti buhalteriu (-e)“.
 
Ingrida Bareikatė, 25 metai, teisininkė
 

Buhalterių rengimo kursai labai patiko, kursų medžiaga informatyvi ir tinkamai paruošta. Dėstytojai labai aiškiai išdėstė kursų medžiagą. Labiausiai patiko mokesčių pradmenų dalis bei praktinė buhalterija. O jai atlieki visus užduotus namų darbus. Kursai tikrai tampa labai suprantami.
 
                                                                                    Dovilė Pukeliavičiūtė
 

Mano nuomonė ir jausmas viduje apie kursus labai geri. Dar nebaigusi kursų su aplinkiniais dalinausi, kad labai vertinu UAB “Pačiolio” pasirinkimą. Labai patiko kursų medžiaga. Ypač, kad tiek daug išsamios informacijos dar liks su savimi ateities darbams ir klausimų atsakymams. Jūsų kursus maloniai visiems rekomenduoju.                         
 
Gintarė Krivickaitė
 

Apie kursus nuomonė mano labai teigiama. Dėstytojai savo srities profesionalai.. Organizavimas puikus. Medžiagos suskirstymas ir pateikimas labai racionalus. Tikrai visiems rekomenduoju jūsų kursus.
 
                                                                                    Jevgenija Markovskaja
 

Jūsų kursai labai naudingi ,suteikiantys daug informacijos netgi nieko bendro su buhalterija neturinčiam žmogui. Pradžioje prisipažinsiu tikrai atrodė jog nepavyks suprasti kadangi informacijos srautas tikrai didelis, bet vėliau viskas stojosi į savo vėžes. Kursų medžiaga parengta labai profesionaliai. Labai naudinga praktinė buhalterija. Taip pat didelį ačiū tariu lektoriams už puikias paskaitas.
                                                                                  
Roma Bukauskienė
 

Nuomonė apie kursus labai gerai rekomendacijos pasiteisino. Labai patogu jog grupės yra daromos ir dieninės ir vakarinės. Kadangi pati esu dirbanti tai labai sunku kitaip būtų suderinti su darbu. O čia pavyko viskas puikiai. Kursų medžiaga yra pateikta labai aiškiai ją tikrai galėsiu dar naudotis labai ilgai.
 
                                                                                     Rita Jusevičienė
 

Kursus vertinu labai gerai, tikrai buvo įdomu vaikščioti į paskaitas daug  praktinių pavyzdžių, dėstytojai profesionalūs ir puikiai išmanantys savo darbą. Labai patiko medžiaga parašyti labai suprantamai ir aiškiai.
 
                                                                                    Dovilė Ramanauskaitė
 

Jūsų rengiami kursai buvo labai naudingi. Išsamu daug praktinių patarimų. Pvz. Skirtingi dėstytojai labai pagyvina paskaitas. Kursai tikrai gerai suorganizuoti. Buvau maloniai nustebinta  tuo kokia išsami medžiaga yra pateikiama. Kursai tikrai įdomūs ir praktiški.
 
                                                                                    Laura Viršilienė

KURSŲ ORGANIZAVIMO TVARKA

 Kursų (visų trijų dalių) trukmė apie 120  ak. val. iš jų 5 ak. val. per dieną, 2–3 kartus per savaitę.

 
Organizuojamos rytinės (nuo 9:00 iki 13:15 val.), dieninės (nuo 15:00 iki 19:15 val.), vakarinės (nuo 17:45 iki 22:00 val.) arba savaitgalinės (penktadieniais nuo 16.45 iki 21.00 ir šeštadieniais nuo (10:00 iki 14.15 val.) grupės. Vakarinės grupės penktadieniais prasideda valanda ankščiau.
Registracija vyksta telefonais:(8-5) 210 12 59, 8 612 667 62 ir el.paštu kursai@paciolis.lt

Darbo laikas: Pirmadieniais-ketvirtadieniais 8.00-17.00 val. Penktadieniais - 8.00-15.45 val. Prieššventinėmis dienomis - viena valanda trumpiau.


Užsiregistravus internetu papildomai registruotis nereikia.

SVARBU!
KURSŲ DATOS YRA PLANUOJAMOS IR JOS EIGOJE GALI KEISTIS. AR GRUPĖ BUS SURINKTA TIKSLIAI INFORMUOJAME EL. PAŠTU UŽSIREGISTRAVUSIUS DALYVIUS LIKUS SAVAITEI IKI KURSŲ.
Dėmesio! Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 7 d. iki kursų pradžios - grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Raštu įspėjus apie neatvykimą likus mažiau kaip 3 d. iki kursų pradžios - 70% sumokėtos sumos, užskaitoma kitiems kursams 100 % arba grąžinama 70% sumokėtos sumos.

Neatvykus į kursus ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus - pinigai negrąžinami. Pradėjus lankyti kursus taip pat neispėjus iškarto dėl kursų sustabdymo pinigai nėra grąžinami.
  Ateikite su draugu ir abu gaukite papildomą nuolaidą!

Dėl papildomos nuolaidos teirautis telefonu: (8-5) 210 12 59; 8 612 66 762 ir el.paštu kursai@paciolis.lt
Nuo šiol už kursus mokėk mažiau. Su “MOKILIZINGU” tik nuo 30 € per mėn.

PAKLAUSIĄ BUHALTERIO PROFESIJĄ GALIMA ĮGYTI IR BE STUDIJŲ AUKŠTOSIOSE MOKYKLOSE

DAUGELIS ABITURIENTŲ – PRIE APSISPRENDIMO SLENKSČIO

Šiomis dienomis daug abiturientų turi pasirinkti tolimesnį gyvenimo kelią. Tai ne visuomet lengva padaryti, juolab, kad rinkos sąlygomis veik visus riboja ir tam tikri objektyvūs veiksniai – toli gražu ne kiekvienas dėl materialinių aplinkybių gali sau leisti ilgametes studijas aukštosiose mokyklos. Tuo tarpu rinktis darbininkišką profesiją ne visi pajėgūs, pagaliau ne visiems jos ir patrauklios. Vienas racionaliausių pasirinkimo variantų gali būti buhalterio profesijos įgijimas. 

Lietuvos darbo biržos duomenys rodo, kad buhalteriai kiekvienais metais išlieka tarp labiausiai geidžiamų ir ieškomų įmonių specialistų. Tai natūralus reiškinys, kadangi buhalterinė apskaita yra privaloma kiekvienoje įmonėje, taigi, joje turi būti ir buhalterio darbą dirbantis specialistas. Buhalterio profesija – viena tų, kuriai įtakos nedaro nei ekonominės krizės, nei technologinė pažanga, kad ir vadybos procesų robotizavimas. Kitaip sakant, – buhalteris kaip ir gydytojas „duonos užsidirbs ir sėdėdamas ant akmens“.

BUHALTERIO PROFESIJA – GERAS PASIRINKIMAS

Buhalterio specialybė – viena iš nedaugelio, kurią įgiję asmenys gali nesunkiai susirasti darbą. Tai iš esmės priklauso nuo valdžios nurodytos prievolės kiekvienoje įmonėje bei organizacijoje vesti buhalterinę apskaitą. Tačiau dažnai buhalteriai būna svarbūs įmonėms ne tik todėl, kad jie tvarko buhalterinę apkaitą, sudaro finansines ataskaitas, apskaičiuoja ir deklaruoja mokesčius. Neretai įmonėse buhalteriai atlieka ir kai kurias kitas svarbias funkcijas, pvz., rengia sutartis, formina naujų darbuotojų priėmimą bei atleidimą, t.y. dirba ir tam tikrą juridinį darbą, nes ne kiekvienoje įmonėje dirba juristai, o buhalteriai privalo būti. Kvalifikuotas buhalteris praktiškai visuomet tampa pagrindiniu įmonės vadovo patarėju, nes sugeba pateikti vadovui reikalingą buhalterinę informaciją, kuri padeda jam priimti reikalingus vadybos sprendimus.

Todėl tai viena įdomiausių ir dinamiškiausių profesijų. Buhalterio profesija ypatinga tuo, kad šį darbą dirbantys žmonės nuolatos mokosi, gilinasi į naujus įstatymus, nagrinėja, kokią įtaką jie daro buhalterinei apskaitai, konsultuojasi su kolegomis, skaito specialią profesinę literatūrą, dalyvauja įvairiuose seminaruose ir kursuose. Tačiau šiais laikais yra daugybė būdų, kaip jau dirbančiam buhalteriui neatsilikti nuo gyvenimo - kaip viską ir laiku sužinoti, kaip patogiai ir greitai kelti savo kvalifikaciją. Tuo šie specialistai ir vertingi.

Dar vienas iš buhalterinio darbo privalumų yra tas, kad dėl darbo specifikos dažnoje įmonėje buhalteriai turi galimybę pakankamai laisvai, savo nuožiūra, organizuoti savo darbus ar net kartais dirbti nuotoliniu būdu, pvz., namuose. Ypač tai būdinga nedidelėms įmonėms, kur neretai nėra būtinybės buhalteriui būti nuolatos darbe. Todėl gana dažnai buhalteriai dirba ne vienoje, bet keliose nedidelėse įmonėse, kažkiek laiko pabūdami kiekvienoje iš jų. Beje, buhalterinės apskaitos žinios padeda padaryti karjerą daugelyje veiklos sričių, nes jos būtinos auditoriams, vidaus auditoriams, mokesčių specialistams, ekonomistams, finansų specialistams bei šių sričių vadovams. Todėl neretai gabesni buhalteriai po kelerių metų darbo užima finansų arba ekonomikos direktoriaus pareigas įmonėje. Viską įvertinus, galima drąsiai teigti, kad buhalterio kvalifikacija suteikia labai daug galimybių, nes šios žinios labai naudingos daugelyje įmonių veiklos sričių.

PATIKIMAS BŪDAS TAPTI BUHALTERIU?

Buhalteriai šiais laikais rengiami universitetuose bei kolegijose, tačiau, kaip minėjome, ne kiekvienam šis būdas priimtinas. Labai dažnai gyvenime nutinka taip, kad žmogus negali keleto metų skirti mokslui, nes jam jau reikia pradėti dirbti tuoj pat arba netrukus. Tai būdinga tiems asmenims, kas nori persikvalifikuoti iš aukštesnėje mokymo įstaigoje įgytos specialybės (pagal kurią negavo darbo) į buhalterio specialybę. Arba, pvz., nedidelės įmonės savininkas nori, kad jo įmonės buhalterinę apskaitą tvarkytų, kas nors iš jo artimųjų, kuo jis pasitiki, bet ne šiaip iš šalies samdomas buhalteris. Būna ir daug kitokių atvejų, kai reikalinga profesija, kuri gali tau duoti darbą, neskiriant keleto metų mokslams. Visais tokiais atvejais į pagalbą ateina specialūs buhalterių rengimo kursai, kuriuos įvairiuose šalies miestuose organizuoja bent keletas mokymo paslaugas teikiančių įmonių. Kursuose per porą ar trejetą mėnesių išmokinama svarbiausių - bazinių buhalterinės apskaitos dalykų, kurių paprastai pakanka, kad sėkmingai kursuose mokęsis asmuo galėtų pradėti savarankiškai dirbti buhalteriu kokioje  nors mažoje įmonėje arba stambesnėje įmonėje įsidarbinti vyriausiojo buhalterio padėjėju.

Tokį šios profesijos įgijimo variantą taikyti paranku dar ir todėl, kad net kai kurios aukštosios mokyklos užskaito nemažai kursuose išklausytų disciplinų, todėl studijuojant sutaupoma daug laiko bei pinigų.

Dar vienas specialių kursų privalumas, lyginant juos su studijomis universitete arba kolegijoje, yra tas, kad kursuose paprastai dėsto asmenys, turintys ne tik dėstymo patirtį, bet ir nemažą praktinio buhalterinio darbo patirtį, tad gali kokybiškai atsakyti į įvairius praktinius buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimus. O tai labai svarbu besimokantiems, nes jie išgirsta ne šiaip "sausą" teoriją, bet daug įvairių praktinių dalykų, kurie jiems gali būti naudingi pradėjus dirbti savarankiškai. Dėl įvairių priežasčių negalintiems mokytis stacionariai siūlomos įvairios galimybės buhalterių parengimo kursus baigti neakivaizdiniu būdu.Data Adresas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite
2019-06-25 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (RYTINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-06-25 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (RYTINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-06-25 Vilniaus universitetas Naugardo g. 2 Kaunas (DIENINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-06-25 Vilniaus universitetas Naugardo g. 2 Kaunas (DIENINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-07-22 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (DIENINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-07-22 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (DIENINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-08-12 Vilniaus universitetas Naugardo g. 2 Kaunas (VAKARINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-08-12 Vilniaus universitetas Naugardo g. 2 Kaunas (VAKARINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-08-23 Socialinių mokslų kolegija Tilžės 52. Klaipėda (VAKARINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-08-23 Socialinių mokslų kolegija Tilžės 52. Klaipėda (VAKARINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-08-23 Šiaurės Lietuvos kolegija, Tilžės g. 22. Šiauliai (VAKARINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-08-23 Šiaurės Lietuvos kolegija, Tilžės g. 22. Šiauliai (VAKARINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-09-13 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (VAKARINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-09-13 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (VAKARINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-09-16 V.Žemkalnio gimnazija, Smėlynės g. 29. Panevėžys (VAKARINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-09-16 V.Žemkalnio gimnazija, Smėlynės g. 29. Panevėžys (VAKARINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-09-27 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (SAVAITGALINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-09-27 UAB „Pačiolis“, Kalvarijų 129. Vilnius (SAVAITGALINIAI). Juridiniams asmenims
599
2019-09-27 Vilniaus universitetas Naugardo g. 2 Kaunas (SAVAITGALINIAI). Fiziniams asmenims
499
2019-09-27 Vilniaus universitetas Naugardo g. 2 Kaunas (SAVAITGALINIAI). Juridiniams asmenims
599