Pačiolis

 
El. parduotuvė

Knyga „BUHALTERINĖ APSKAITA“ kartu su užduotimis ir jų sprendiniais (9 laida).


Kiekvienam, kam reikalingos buhalterinės apskaitos žinios!

Buhalterinės literatūros bestseleris! 
Devynių laidų knygos tiražas jau daugiau nei 35 000 egzempliorių!
Apimtis spausdinto leidinio su lydinčia knyga apie 950 psl.
Kaina – 140 € (su PVM).
Už pristatymą sumokėsime mes – tik jei nurodysite tikslų pristatymo adresą ir kontaktinį tel. numerį!

Knyga skirta norintiems įgyti tvirtus buhalterinės apskaitos pagrindus. Ji bus naudinga ir dirbantiems buhalterinį darbą bei siekiantiems praplėsti ar pagilinti turimas žinias. Taip pat tiems, kurie nori parengti sau padėjėją. Su knyga buhalterinės apskaitos esmę pavyks išaiškinti žymiai greičiau ir sistemiškiau.
Knygoje nagrinėjama ne tik finansinė, bet ir menedžmento apskaita. Ji, literatūroje lietuvių kalba niekur kitus išsamiai nagrinėjama. Mokymąsi palengvina intarpuose pateikiamos praktinės situacijos bei ištraukos iš kitų leidinių. Kiekvieno skyriaus pabaigoje įdėti apibendrinimai. 
Nagrinėjamus klausimus suvokti padės įvairios praktinės situacijos bei kontrolinės užduotys. Kartu pateikiami užduočių sprendiniai su komentarais. Tam skirta atskira knyga - „Užduotys ir jų sprendiniai“.

• Vienintelė knyga, kurioje išsamiai nagrinėjama visa buhalterinė apskaita – nuo DOKUMENTŲ SURAŠYMO, iki finansinių ataskaitų parengimo.
• Gausu praktinių pavyzdžių ir intarpų, iliustruojančių nagrinėjamą klausimą, bei apibendrinimų, padedančių geriau įsiminti išmoktas temas.

• Buhalterių pripažinimą pelniusi knyga leidžiama nuo 1996 m., bendras tiražas –  35 000 egz.

Knygos autoriai:
Gerai žinomas buhalterinės apskaitos specialistas - docentas, socialinių mokslų daktaras, auditorius Gediminas Kalčinskas ir doc. dr. Rūta Kalčinskaitė-Klimaitienė.

Knygos turinys. Spauskite atsisiųsti
Knygos turinys. Užduotys ir jų sprendiniai. Spauskite atsisiųsti


Knygos ištrauka. Spauskite atsisiųsti 

Rekomenduojame, kartu baigti buhalterių rengimo kursus. Kursų metu jų dalyviai iš šios knygos mokosi, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie kursus spauskite ČIA

Kaip įsigyti?

Mokėti tiesioginiu pavedimu UAB „Pačiolio prekyba“, nepamiršti nurodyti prekės kodo(BAP9), pristatymo adreso, tel. numerio. Įmonės rekvizitai: įmonės kodas 300807502, atsiskaitomoji sąskaita LT347044060005977111 AB SEB banke). Kreiptis į pardavimo vadybininką telefonu (8 5) 270 0636 arba el. paštu knygos@paciolis.lt.

Pristatymo sąlygos

Darbo priemonės į bet kurią Lietuvos vietą nemokamai pristatomos per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo (jei knyga jau išleista) . Išleistą darbo priemonę taip galite įsigyti UAB „Pačiolio prekyba“ knygyne, adresu Kalvarijų g. 129, Vilnius (Darbo laikas: I-IV 8.00 – 17.00 val., V 8.00 – 15.45 val.).


Pavadinimas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite
Knyga BUHALTERINĖ APSKAITA 
140