Pačiolis

 
El. parduotuvė

Darbo priemonė „Apskaitos ir mokesčių politika. Apskaita, mokesčiai, vadybos apskaita“ plius apskaitos tvarkų šablonai internete


Netinkamai parengta įmonės apskaitos politika ne tik iškraipo finansinių ataskaitų duomenis, bet ir gali lemti neteisingą mokesčių apskaičiavimą!

 

Autoriai – UAB „Pačiolis“ bendrovės specialistai

Ši darbo priemonė – tai praktinė priemonė, kurioje pateikti daugiau kaip 50 apskaitos tvarkų, metodikų, instrukcijų šablonai, padėsiantys kiekvienos įmonės buhalteriui parengti išsamią įmonės apskaitos politiką. Darbo priemonė skirta visoms įmonėms, tvarkančioms apskaitą ir sudarančioms finansinę atskaitomybę pagal VAS.

Darbo priemonės kaina iki gegužės 13 d. – 99 €, nuo gegužės 14 d.– 139 € (su PVM).

Darbo priemonės turinys

Priemonė atnaujinta pagal norminius aktus, galiojusius 2019 m. sausio 1 d.

Dėmesio! Turintiems ankstesnę „Apskaitos ir mokesčių politikos“ versiją, įsigyti atnaujintą priemonę netikslinga. Pakeitimus pagal naują sąskaitų planą bei naujas finansinių ataskaitų formas galima atlikti patiems. Naujas sąskaitų planas pateiktas ČIA.

Darbo priemonėje:

  • finansinės apskaitos politikos šablonus (ilgalaikio turto, atsargų, darbo užmokesčio, skolų, įsipareigojimų, pajamų, sąnaudų ir kt. apskaitos barus);
  • mokesčių apskaičiavimo politikos šablonus (pelno mokesčio, pridėtinės vertės mokesčio, gyventojų pajamų mokesčio);
  • vadybos ir kaštų buhalterinės apskaitos politikos šablonus;
  • apskaitos ir mokesčių politiką tvirtinančių ir ją keičiančių įsakymų pavyzdžius.
  • Daugiau kaip 50 pildomų ir lengvai modifikuojamų šablonų.


Prisijungimai prie internete pateiktų šablonų galioja 12 mėn. nuo apmokėjimo dienos.

Kaip įsigyti?

Mokėti tiesioginiu pavedimu UAB „Pačiolio prekyba“, nepamiršti nurodyti prekės kodo (AMP6) ir pristatymo adreso (įmonės rekvizitai: įmonės kodas 300807502, atsiskaitomoji sąskaita LT347044060005977111 AB SEB banke).

Kreiptis į pardavimo vadybininką telefonu (8 5) 270 0636 arba el. paštu knygos@paciolis.lt.
Pristatymo sąlygos

Darbo priemonės į bet kurią Lietuvos vietą nemokamai pristatomos per 5 darbo dienas nuo darbo priemonės apmokėjimo.

Darbo priemonę taip galite įsigyti UAB „Pačiolio prekyba“ knygyne, adresu Kalvarijų g. 129, Vilnius (Darbo laikas: I-IV 8.00 – 17.00 val., V 8.00 – 15.45 val.).

Atsiliepimas apie darbo priemonę „Įmonės apskaitos ir mokesčių politika. Finansinė apskaita, mokesčiai, vadybos apskaita“

Vaida Rapalytė

Šiame leidinyje yra daug naudingos informacijos. Jame ne tik išsamiai nagrinėjami svarbiausi apskaitos politikos elementai - finansinių ataskaitų sudarymo metodika, inventorizacijos atlikimo tvarka, darbo su apskaitos dokumentais procedūros, bet ir buhalterinio darbo organizavimas, mokesčių skaičiavimo bei deklaravimo tvarka, vadybos ir kaštų apskaita. Labai patogu, jog dokumentai, finansinių ataskaitų ir kitų dokumentų formos sudėti elektroninėje erdvėje, taip taupomas laikas, visa reikalinga informacija - vienoje vietoje. 


Pavadinimas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite
Darbo priemonė „Apskaitos ir mokesčių politika“
99