Pačiolis

 
El. parduotuvė

Dokumentų rengimo ir archyvavimo kursai


Išmok teisingai rengti, tvarkyti ir archyvuoti įmonės dokumentus per vieną dieną DOKUMENTŲ RENGIMO IR ARCHYVAVIMO KURSUOSE!


KURSŲ KAINA . – 128 € (PVM netaikomas).


Artimiausia kursų pradžia:
 

 

KURSAI SKIRTI:

  • biuro administratoriams,
  • buhalteriams ir kitiems įmonės darbuotojams, kuriems reikia rengti dokumentus, sudaryti ir tvarkyti darbuotojų asmens bylas, tvarkyti įmonės dokumentus, parengti bylas perduoti į  įmonės archyvą.

KĄ KURSŲ DALYVIAI SUŽINOS?

  • Išmoks dokumentais įforminti priimamus vadovo sprendimus,
  • parengti reikiamus dokumentus,
  • sisteminti dokumentus į bylas,
  • registruoti dokumentus atitinkamuose registruose,
  • parengti dokumentus perduoti į įmonės archyvą saugojimui.KURSŲ PROGRAMA:

Dokumentų valdymo įmonėje organizavimas, dokumentų rengimas.

Bendrieji reikalavimai, dokumentų rekvizitai, veiklos dokumentų rūšys.

Įmonės vidinių teisės aktų ir dokumentų rengimas.

• Siunčiamų dokumentų ir įstaigos (įmonės) vidaus dokumentų rengimas.

• Dokumentų priedai ir pridedami dokumentai.

• Dokumentų kopijos, nuorašai, išrašai, dublikatai.

Fizinių asmenų rengiami dokumentai.

Įmonės dokumentų tvarkymas ir apskaita.

• Dokumentų registravimas, dokumentų planas.

• Dokumentų bylų sudarymas ir tvarkymas.

• Dokumentų saugojimo terminai.

Įmonės dokumentų saugojimas.

• Bendrieji reikalavimai dokumentams ir užbaigtų dokumentų bylų apskaita.

• Dokumentų saugojimas įmonės archyve, dokumentų naikinimas.


Kursuose dėsto didelę darbo patirtį turinti lektorė praktikė.

INFORMACIJA apie Lektorę Rasą Rockinienę

Lektorė nuo 2010 metų teikia teisines konsultacijas, veda seminarus ir nuotolinius mokymus dokumentų rengimo, elektroninių dokumentų valdymo, archyvavimo, skolų valdymo klausimais. Per daugiau nei dešimt metų lektorė yra sukaupusi administracinio, buhalterinio bei teisinio darbo patirties. Mokymus veda pagal savarankiškai parengtą ir periodiškai atnaujinamą metodiką.


KURSŲ ORGANIZAVIMO TVARKA. 

Kursų trukmė – 8 ak.val.


KIEKVIENAS DALYVIS GAUNA:

  • išsamią mokomąją medžiagą;
  • kursų baigimo pažymėjimą;
  • nuolaidų kuponą, kuris leidžia įsigyti kitas „Pačiolio“ prekes itin patraukliomis kainomis.
KURSŲ KLAUSYTOJŲ ATSILIEPIMAI:


Asta Balčiūnaitė

Kursai buvo labai išsamūs,įdomūs. Lektorė labai įtraukiančiai ir su praktiniais pavyzdžiais pasakojo,dalinosi patarimais ir praktika. Visa diena prabėgo taip greit ir turiningai,kad žvalgausi naujų mokymų pas jus.Eglė Suško

Vyr. buhalterė

Labai dėkoju už kursus, buvo labai įdomi lektorė, įdomu buvo klausytis. Kursai atitiko lūkesčius, atsakė į klausimus, kurių tikėjausi.


Ernesta Zabulionienė

Buhalterė

Buvo labai smagu apsilankyti jūsų organizuojamam seminare,  informacija buvo išdėstyta išsamiai, konkrečiai su pvz.  suprantamai.
Buvo smagu sudalyvauti ir jei vėl reiks rinktis mielai apsilankysiu dar kartelį.


Ramunė Ališauskienė

Administratorė

Kursai buvo labai naudingi, įdomūs ir informatyvūs! Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę juose dalyvauti. Kadangi šios srities kursuose dalyvavau pirmą kartą, tai man informacijos labai daug! Kai kuriose vietose iškilo klausimų, bet nebeužteko laiko gauti į juos atsakymus. Tad ateityje planuoju pasiieškoti tokius kursus, kuriuose galėčiau gauti atsakymus į mane dominančius klausimus.


Rasa Gedvilienė

Administratorė

Kursai buvo naudingi, labai patiko lektorė. Teorinę medžiagą iliustravo konkrečiais pavyzdžiais, išsamiai atsakė į klausimus. Lektorė labai charizmatiška ir įkvepianti, tiesiog negali jos neklausyti.Lijana GERIKIENĖ

Uždarosios akcinės bendrovės
buhalterė – administratorė

Dažnai užsuku į tinklalapį www.paciolis.lt. Čia randu visą man rūpimą informaciją. Kadangi esu buhalterė, labai praverčia UAB „Pačiolis“ leidžiami leidiniai. Daug metų skaitau savaitraštį „Buhalterija“, žurnalą „Apskaitos ir mokesčių apžvalga“. Kasdien dirbant buhalterinį darbą praverčia naudingi straipsniai.

Baigiau ne vienus „Pačiolio“ kursus. Pirmieji buvo buhalterinės apskaitos pagrindai. Juos pabaigusi pradėjau dirbti buhalterinį darbą. Kursuose įgytos žinios man buvo kaip įvadas į ateities veiklą. Dar lankiau darbo užmokesčio kursus.

Be buhalterinės apskaitos kartais tvarkau įmonės dokumentus. Iškilo įvairių klausimų dėl jų archyvavimo. Pastebėjau, kad kursus apie tai rengia irgi „Pačiolis“. Užsiregistravau ir likau labai patenkinta. Labai išsami kursų informacija. Dėstytojai viską aiškiai išdėstė. Klausimų buvo daug, bet į visus buvo atsakyta labai išsamiai.

Manau, kiekvienam įmonės darbuotojui turėtų būti aktualu mokėti tvarkyti svarbiausius dokumentus.

 

Agnė ŠEGŽDAITĖ

UAB „Strategic Staffing Solutions International“
administratorė

Informaciją apie dokumentų rengimo ir archyvavimo kursus radau internete kartu su kitais skelbimais, skirtais kvalifikacijai kelti. Manau, kad jau buvo laikas kelti kvalifikaciją ir nusprendžiau lankyti šiuos kursus.

Įgijau daugiau žinių apie dokumentų tvarkymą, rengimą ir saugojimą.

Kursų medžiaga buvo informatyvi, dėstoma patraukliai. Apskritai šiuos mokymus vertinu gerai.

 

Sigita ARDZIJAUSKIENĖ

UAB „Biomedika“
administratorė

Mokymus paprastai pasirenku pagal poreikį. Bendrovės „Pačiolis“ surengtuose dokumentų rengimo ir archyvavimo kursuose lankiausi pirmą kartą. Patiko dalijamoji medžiaga.

Kai dalyvauji tokiuose kursuose, atrodo, kad viskas yra svarbu ir jauti paskatinimą daug ką įgyvendinti savo veikloje. Iš to, ką išgirdau per šiuos mokymus, svarbesnius dalykus jau pritaikiau savo darbe.

 

Miglė MURMOKAITĖ

Draudimo bendrovės „If P&C Insurance AS“
administravimo specialistė

Dokumentų rengimo ir archyvavimo kursus pasiūlė mūsų draudimo bendrovės mokymų specialistė. Siekiau labiau įsigilinti į šią sritį, patobulinti žinias ir daugiau sužinoti apie dokumentų saugojimą, naikinimą ir archyvavimą. Norėjau, kad mūsų draudimo bendrovės Administracijos departamente dokumentai būtų saugomi ir prižiūrimi tvarkingai. „If P&C Insurance AS“ labai daug dėmesio skiria darbuotojų kvalifikacijai kelti, todėl man buvo surasti ir pasiūlyti būtent šie „Pačiolio“ mokymai.

Daugiau ir plačiau sužinojau apie dokumentų perdavimą saugojimui, archyvavimą, naikinimą. Pasinaudojau pateiktais konkrečiais pavyzdžiais ir patarimais kaip naikinti dokumentus.

Kursų dalijamoji medžiaga labai naudinga kai darbe tenka susidurti su dar nežinomais dokumentais, jų rengimu ir tvarkymu. Kai turi tokią medžiagą, gali pasižiūrėti, surasti kokį pavyzdėlį, įsidėmėtinų dalykų.Jūratė Daškevičienė,


LKK Administracijos skyriaus
Dokumentų administravimo poskyrio vyr. specialistė


Labai noriu Jums padėkoti už tikrai puikius kursus, kurie labai patiko. Juose gavau daug naudingos informacijos, dėstomoji medžiaga pateikiama aiškiai ir suprantamai net naujokui.


Jūsų rengiamuose kursuose dalyvavau pirmą kartą (archyvaru pradėjau dirbti visai neseniai), tačiau jei tik galėsiu, dalyvausiu ir kituose kursuose.


Ramunė PARAMONOVA

UAB „Kalvių stilius“
apskaitininkė

Apie „Pačiolio“ dokumentų rengimo, tvarkymo ir saugojimo kursus sužinojau ieškodama buhalterinių kursų. Pastebėjau, kad galima mokytis ir raštvedybos. Labai patiko, kad viskas dėstoma vienoje vietoje. Prieš tai nieko panašaus nesu lankiusi, todėl pamaniau, kad dokumentų tvarkymo kursai labai pravers.

Dirbu privačioje įmoneje, esu atsakinga už visus įmonės dokumentus. Norisi, kad viskas būtų parengta ne tik teisingai, bet, prireikus, ir lengvai surandama. Pagal išsilavinimą esu prekybininkė ir nepamenu, kad mums būtų dėstyta raštvedyba, todėl, kai įsteigėme įmonę, nusprendžiau, kad būtinai reikės nueiti į tokius kursus.

„Pačiolio“ kursuose mus supažindino su įmonės dokumentų tvarkymą reglamentuojančiais įstatymais, mokė pildyti dokumentus. Puikiai pateikta mokomoji dalijamoji medžiaga. Ją saugau, kad prireikus galėčiau pasinaudoti.

Šiuo metu mūsų įmonėje dokumentai tvarkomi paprasčiau, jų nedaug, tačiau juos tvarkingai saugoti visada svarbu. Manau, tokie kursai naudingi, nes tvarkos ir įstatymų nežinojimas neatleidža nuo atsakomybės. Net vienas neteisingai parengtas dokumentas gali padaryti daug nemalonumų.

 

Jūratė PETRAUSKĖ

UAB „Electrolux“
administratorė

Įmonės pašto dėžutėje radau lankstuką, kuriame buvo informacijos apie dokumentų tvarkymo ir archyvavimo kursus, todėl jais susidomėjau.

Esu baigusi verslo vadybos mokslus, bendrovėje dirbu administratore. Reikėjo patobulinti ir šios srities žinias. Anksčiau panašiuose kursuose nesu buvusi.

„Pačiolio“ kursuose pateikta daug praktinių pavyzdžių, gavome dalijamosios medžiagos. Ateityje pasinaudosiu dokumentų rengimo pavyzdžiais, man tai net svarbiau nei dokumentų archyvavimas. Dokumentų valdymas, raštvedyba – labai svarbūs dalykai. Išmokau, kaip rašyti įsakymus, protokolus. Tuo būtinai pasinaudosiu.

 


SVARBU!

KURSŲ DATOS YRA PLANUOJAMOS IR JOS EIGOJE GALI KEISTIS. AR GRUPĖ BUS SURINKTA TIKSLIAI INFORMUOJAME EL. PAŠTU UŽSIREGISTRAVUSIUS DALYVIUS LIKUS SAVAITEI IKI KURSŲ.Registracija vyksta telefonais: (8-5) 210 12 59, 8 612 667 62 ir el.paštu kursai@paciolis.lt

.