SEMINARAS VADOVAMS


VADOVE,

Jums reikalingas paprastas ir užtikrintas sprendimas, kaip žymiai padidinti Jūsų įmonės veiklos pelningumą?
TADA IŠBANDYKITE JĮ!

Beveik 30 metų patirties apskaitos ir vadybos bei biudžetų srityse turinti „Pačiolio“ bendrovė vykdo unikalią įmonių veiklos efektyvumo ir pelningumo didinimo programą!

• Daugelio verslo konsultacinių įmonių patirtis patvirtina, kad net 80 procentų įmonių, kurios mano įsidiegusios specialias vadybos ir apskaitos sistemas, gauna netikslius ir netgi klaidinančius duomenis apie produktų pelningumą, padalinių kaštus, jų darbo efektyvumą, neproduktyvius kaštus, nukrypimus nuo biudžetų ir kitus rodiklius. Be to, už klaidingus duomenis dar ir brangiai sumoka, nes juos formuojant dalyvauja daug kvalifikuotų darbuotojų.

• Dėl minėtų priežasčių vadovui pateikiami įvairūs verslo efektyvumo rodikliai, tame tarpe įmonės produktų pilnoji savikaina, dažniausiai yra klaidinantys. Vadinasi, Jūsų įmonė, pardavusi kiekvieną tariamai pelningą produktą, greičiausiai iš tikrųjų patiria nuostolį!

• Kokybiškų veiklos ir jos vadybos rezultatų pasiekti galima tik pasinaudojus pačių pažangiausių vadybos ir apskaitos sistemų teikiamais privalumais.


PASINAUDOKITE MŪSŲ PASIŪLYMU IR IŠSPRĘSKITE ŠĮ KLAUSIMĄ SAVO ĮMONĖJE VIENĄ KARTĄ IR VISAM LAIKUI!

 
KVIEČIAME JUS Į SPECIALŲ PRAKTINĮ NUOTOLINĮ VIENOS DIENOS SEMINARĄ –

Menedžmento apskaita – SĖKMINGO IR PELNINGO DARBO GARANTAS


NUOTOLINIAME SEMINARE NAGRINĖJAMA:

 Kaip su minimaliomis vadybos sąnaudomis įtraukti visą įmonės personalą efektyviai ir pelningai veiklai.
• Kaip optimizuoti biudžetų rengimą, kad jie duotų realią naudą įmonės ir jos padalinių vadybai.
• Kaip gauti patikimą ir išsamią informaciją apie įmonės veiklą ir tikrąją jos būklę, kurios Jums reikia priimant kasdienius ir strateginius veiklos sprendimus.


SEMINARĄ PARENGĖ daugiau kaip 50 knygų ir 800 publikacijų finansinės ir vadybos apskaitos bei biudžetų tematika autoriai ir bendrautoriai, apie 25 metų darbo patirties kuriant ir tobulinant įmonių vadybos ir kaštų apskaitos bei biudžetų sistemas turintys:

             
Doc. dr. auditorius
Gediminas Kalčinskas
 
Auditorius
Valdas Jagminas

NUOTOLINIO SEMINARO PRADŽIA – nuo RUGSĖJO 20 d. Jums patogiu laiku ir tinkamoje vietoje.

SEMINARO KAINA – 187 € (PVM netaikomas).


SEMINARE ĮGYTOS ŽINIOS JUMS PADĖS

efektyviai planuoti ir organizuoti įmonės veiklos procesus, įvertinti kiekvieno padalinio ir darbuotojo darbą bei indėlį į įmonės veiklos rezultatus, surasti ir pritaikyti efektyvias priemones, kurios sumažina įmonės veiklos kaštus nebloginant produktų kokybės.

 

SVARBIAUSIA – SUBURSITE REIKIAMĄ PAGALBININKŲ KOMANDĄ, KURI EFEKTYVIAI VEIKS JŪSŲ VADOVAUJAMOS ĮMONĖS LABUI!

 

Svarbu!

Šiuolaikinių menedžmento apskaitos ir biudžetų sistemų įdiegimas leidžia ne tik mažiausiai trečdaliu sumažinti įmonių vadybos aparatus, bet ir sumažina net iki 30 % visų įmonės veiklos kaštų!


Pavadinimas Kaina (Eur) Kiekis
Nuotolinis seminaras Vadovams
187

į krepšelį užsakyti

Į sąrašą