8. Įmonės mokesčių byla

Reikalavimai, patikrinimai ir taikomos sankcijos įmonėms dėl mokesčių DABAR LABAI STIPRIAI GRIEŽTĖJA!

 

Jeigu norite:

• teisingai ir paprastai apskaičiuoti bei deklaruoti mokesčius,
• išvengti klaidų ir baudų mokesčių srityje,
• pasinaudoti teisėtais mokesčių mažinimo bÅ«dais,


JUMS PADĖS VIENINTELĖ ŠALYJE TOKIA ELEKTRONINĖ DARBO PRIEMONĖ 
„Ä®MONĖS MOKESČIŲ BYLA“

PATIKRINTA net 1000 ĮMONIŲ PRAKTIKOJE!

Darbo priemonės sudarytojai: mokesčių ekspertai ir auditoriai.


DARBO PRIEMONĖS TURINYS


Visos darbo priemonės prenumeratos 2023 m. kaina iki lapkričio 30 d.  327 € 267 € (su PVM). 

Nuo šiol galite rinktis tik tai, ko reikia Jums!

Nuo šiol JÅ«s galite įsigyti ir atskiras, tik Jums aktualias darbo priemonės „Ä®MONĖS MOKESČIŲ BYLA“ dalis.

Kiekviena dalis apima visą su konkrečiu mokesčių objektu susijusią darbo priemonės medžiagą: reglamentus, norminių aktų suvestines, žiniarašÄius ir kitus dokumentus.

Plačiau
Keletas iš daugelio darbo priemonės prenumeratorių atsiliepimų

Janina Vaičienė
 
Šios darbo priemonės labai patiko. Jos gerokai palengvina buhalterių, siekiančių tinkamai ir be klaidų apskaičiuoti mokesčius, darbą. „Ä®monės mokesčių byloje“ aiškiai ir koncentruotai pateikta informacija, bÅ«tina teisingam mokesčių apskaičiavimui, į kurią buhalteriai dažniausiai neatkreipia dėmesio, todėl neišvengia klaidų. Puiki autonominių sąskaitų naudojimo galimybių ir ribojimų mokesčių buhalterinėje apskaitoje metodika pateikta darbo priemonėje „Mokesčių buhalterinės apskaitos sąskaitos“.
 
UAB CONVESTUS vidaus auditorė Aldona Nagienė

Leidinyje glaustai pateikta visa informacija, apimanti pagrindinius atitinkamo mokesčio įstatymo bei poįstatyminių norminių teisės aktų reikalavimus, kurių pats gali ir neįvertinti. Manau, aktualias bylos dalis galima papildyti iš kitų informacijos šaltinių gauta informacija. Darbo priemonė yra aiškiai, suprantamai pateikta, aktuali ir laukta.
 
UAB SPAUDOS DAŽAI vyr. buhalterė Danutė Ilgevičienė
 
Mano nuomone, darbo priemonė „Ä®monės mokesčių byla“ padės praktiškai kiekvienai įmonei susikurti savo išmaniąją mokesčių apskaičiavimo ir jų apskaitos sistemą, t. y. pasirinkti mokesčių žiniarašÄius, žurnalus, registrus bei kitus dokumentus, kurie padės teisingai apskaičiuoti mokesčius, prisitaikyti mokestines lengvatas, laiku ir be streso pateikti tinkamai užpildytas deklaracijas. Man patinka, kad leidinyje „Mokesčių buhalterinės apskaitos sąskaitos“ aiškiai, su pavyzdžiais, pritaikant naująjį sąskaitų planą, paaiškinta, kokiose sąskaitose tinkamai apskaityti sąnaudas ir pajamas pelno mokesčiui apskaičiuoti, kaip teisingai užpildyti PLN priedus, kokias sąskaitas naudoti apskaičiuojant, mokant ir deklaruojant GPM, VSD įmokas ir visus kitus mokesčius. Kartu tai didelė praktinė pagalba, rengiant savo įmonės sąskaitų planą.
 
UAB GABIJA vyr. buhalterė Gailė Kukcinavičienė
 
Pagaliau turiu ilgai lauktą, naudingą ir labai reikalingą darbo priemonę. Nors gavau tik pirmąją medžiagos dalį, bet nerimo, kaip dokumentuoti beviltiškas skolas, jau nebeliko. Labai laukiu likusios leidinio dalies, nes, naudojantis tokiu „įrankiu“, tampa aišku ir suprantama, kaip tinkamai apskaičiuoti mokesčius ir rengti dokumentus, be to,  darbas teikia pasitenkinimą. Dėkoju autoriams – jÅ«s labai palengvinote mÅ«sų kasdienybę.
Plačiau